Майже мільйон переглядів зібрав юний ковельчанин, який заспівав в укритті

29.11.2022 о 19:44 · 5 хв читання
Марк Величко

Нещодавно на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбуці розмістили коротеньке відео, на якому учень ліцею №7 Марк Величко в укритті співає пісню «Гуцулка Ксеня». Це відбувалось під час візиту у Ковель мера Шамблі, нового міста-партнера Ковеля з Америки.

І несподіванкою стало для багатьох, в тому числі й для Марка, коли цей коротенький ролик переглянуло понад 900 тисяч людей. Він отримав 41 тисячу вподобайків і 700 коментарів. Люди розсипались у компліментах нашому юному даруванню, – повідомляє Ковельська міська рада.

Вони пишуть:

Моя улюблена пісня! Марку, ти дуже великий молодець! Наше майбутнє- наші неймовірні, сміливі, розумні діти

Як можна поставити на коліна цей народ? Ніколи! Такі діти талановиті! Дякуємо батькам за сина!

Наші діти – наша гордість. Марку, ти дуже талановитий хлопець. В тебе велике майбутнє, як і в нашої країни. Ми переможемо, і Марк буде збирати аншлаги на своїх концертах

Горда за наших дітей і молодь На їх долю припала така страшна війна. Вони одразу стали дорослими. Так тримати, юначе!

Боже, як жаль наших діток, що змушені пізнати страхи війни. Я пишаюся Вами, Вашим патріотизмом, любов’ю до нашої неньки України. Здоров’я зичу, миру. Дякую за гарну пісню

Також цей ролик — пісня у виконанні Марка в укритті, ліг в основу телевізійного сюжету, який вийшов на американському телебаченні. Тож можна сміливо казати, що мільйон людей почули, як співає юний ковельчанин.

Ми вирішили більше розповісти про талановитого юнака. Розпитали про нього у мами, класного керівника, друзів, однокласників і самого Марка.

Мама Юлія Величко про свого сина

Марк дуже любить співати, займається вокалом у Руслани Шацької. Також навчається грі на гітарі.

У нас вся родина співуча. Завжди свята завершуються у нас піснями

– розповідає пані Юлія

Мама хлопця каже, що теж у цей час була в укритті. І коли пауза затягнулась, вчителька запропонувала поспівати.

І відразу виникла ідея розпочати цей імпровізований концерт з «Гуцулки Ксені». Юлія зізналась, що це її улюблена пісня у виконанні Марка і вона його просить її поспівати, коли часом на душі буває сумно.

Він у нас відмінник. У цьому семестрі у Марка був найвищий бал серед усіх учнів. Він дуже веселий, в усьому перший, ініціативний. Вчитися йому подобається. Він не може дозволити не виконати якесь завдання. У них дуже хороший клас, їм повезло з класним керівником, вчителями. Він би такий не став без них. У нього суперові однокласники, друзі, які його доповнюють

– каже жінка

Класний керівник та однокласники про Марка

З Марком, його класним керівником Наталією Задорожньою та однокласниками ми зустрілись у школі. Часу на спілкування у нас було обмаль. Але ці діти настільки справжні, щирі, добрі, що вражень, позитивних емоцій вистачило надовго.

Одразу хлопці та дівчата заявили, що вони найкращий клас і мають бути завжди до всього готовими. Люблять займатись спортом, гумор їм допомагає у житті, а музика – об’єднує.

Наталя Іванівна розповідає, що її діти уміють грати на баяні, барабанах, фортепіано, гітарі. Хтось малює, співає, інший є асом риболовлі.

Талантів у класі хмара-хмаренна. А ще вони всі дуже надійні і справжні

— радісно повідомляє класний керівник

Коли запитали в учнів, а що любите співати, то майже хором відповіли: «Херсон, Херсон» (наша зустріч відбулась після звільнення міста).

Ми співаємо лише українське. Знаємо дуже багато пісень. Дуже модною стала наша пісня. Нарешті вона пробилася

– додає пані Наталія

А що з сучасного співаєте?

– цікавимось в учнів

Херсон, Херсон

– повторюють вони

А ще у семикласників фантастичне почуття гумору. Діляться, що дуже люблять подорожувати. Чекають, коли закінчиться війна, бо вирішили, що мають побувати в Карпатах та спробувати пограти на трембітах.

По-дорослому розмірковують, бо, як з’ясувалось. урок у них проходив, коли не було світла і заплановану презентацію довелось відмінити.

Головне, щоб ракети не літали, а світло, це таке

— хтось говорить вголос

Головна мрія – Перемога України. А далі – в Карпати, в Херсон на кавуни і в Крим на море.

Коли розповідали по плани на доросле життя, то спектр професій був дуже різноманітним – кухар, футболіст, програміст, масажист, дизайнер, медик, працівник служби безпеки, водій, фармацевт, військовий. А Марк каже, що мріє бути програмістом та хоче співати.

А юнак, який думає про професію захисника, одразу хвалиться, що його хрещений батько визволяв Херсон. І вмить цілий клас вибухає аплодисментами.

Коли ж вирішили зробити кілька фото, то почулися жартівливі фрази: я – біля «зірки», тут тепер у нашого Марка всі просять номер телефону…

А що про свій успіх думає сам Марк

Я, звичайно, був задоволений і здивований. Не очікував, тому що й заспівати можу ще краще, але людям, напевне, сподобалось. І ще – не повинні діти співати в бомбосховищах, і сидіти в них не повинні!

З батьками перечитав коментарі і вдячний кожному за теплі слова та побажання. Це надихає

– говорить хлопець

P.S. Думаємо, у Марка буде гарне майбутнє, але головне – він має велике і добре серце, як і його друзі. Вони щиро люблять свою Україну, яку їм будувати.

І їх головна мрія неодмінно збудеться — Україна переможе!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X