Медичні працівники Ковельського МТМО отримали підвищену зарплату, – адміністрація

08.02.2022 14:58

Медичні працівники Ковельського МТМО отримали заробітну плату за січень 2022 року на рівні, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» від 12 січня 2022 року №2, норми якої застосовуються з 1 січня 2022 року. Тобто, 20 тисяч гривень становлять нарахування лікарям (крім лікарів-інтернів), 13 500 гривень – молодшим спеціалістам з медичною освітою.

Про це сьогодні повідомила адміністрація Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

Рішення уряду покликане підвищити престижність праці медпрацівників установ, закладів, організацій галузей бюджетної сфери та підприємств, які фінансуються або дотуються з бюджету.

Тож адміністрація Ковельського МТМО відшукала фінансові можливості, аби гідна заробітна плата  медичним працівникам стала реальністю

– йдеться у дописі
Поділитися:

Коментарі

  1. Знайшли “бідолах’ з палацами, шикарними машинами і повною відсутністю совісті і відповідальності. Із них компенсацію на користь пацієнтів не завадило б стягувати.

  2. Як вже обридло про лікарів слухати. Покажіть хоч одного бідного лікаря!!! Де?????
    В нас зараз одна професія існує- лікар, а всі кланяйтесь та несіть бабло їм. Фу, огидно.
    Відразу зроблю поправку. Що є лікарі від Бога! Такому лікарю за врятовані життя пацієнт сам хоче віддячити!
    А є сімейні лікарі, які навіть не лікують, в лише консультують (секретарі) і отримують більше як справжній лікар, який рятує життя. То звідки візьметься повага до професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.