Мер міста Ігор Чайка закликав будувати містечко зі снігу

12.02.2021 22:46
Фото ілюстративне

Ковельський міський голова Ігор Чайка опублікував сьогодні ввечері у Фейсбуці дві новини про сніг.

Перша новина – господарча. За його словами, сьогодні, орієнтовно з 21 години, у Ковелі «починаємо вивозити сніг з центру, району Привокзальної, поворотів на Театральну, Володимирську та з інших вулиць на фільтраційні поля очисних споруд».

Друга новина від мера Ковеля – творча!

Гайда завтра, починаючи з 12 години, будувати зі снігу містечко: лабіринти та гірку – в Центральний парк! Спецтехнікою (бобкат) підтягнемо сніг до дитячого містечка

– пише Ігор Чайка

Що від ковельчан? Міський голова каже, що потрібно брати з собою ємності, як на фото, для виготовлення блоків зі снігу (внутрішня сторона гладка без отворів). Згодяться також й вертикальні відра. Теплий, дуже-дуже-дуже теплий одяг! І найтепліші рукавиці, навіть кілька рукавиць, де поверх обов’язково будуть водонепроникні, наприклад, садові рукавиці! Можна брати лопати для зручності насипання.

Беріть з собою невеличкі садові лійки, щоб поливати-укріплювати наші «блоки», (водою забезпечимо – аж ціла пожежна машина!). У нас буде організатор «будівельних» робіт! Треба будуть сильні чоловічі руки (малюки, гукайте на прогулянку і забаву) ваших татів! Починаємо о 12-й! УВАГА!!! Ще багато снігу для організації гірки буде в районі Набережної! Вихідні обіцяють бути веселими!

– зазначає мер міста
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *