Про що говорили учасники АТО з міською владою

30.12.2020 16:53

З ініціативи учасників АТО сьогодні відбулася зустріч у залі засідань виконавчого комітету Ковельської міської ради за участю представників влади, керівників громадських організацій ветеранів АТО/ООС.

Як інформує міськрада, у формі діалогу обговорювалися питання соціального захисту, медичного обслуговування, професійної адаптації, психологічної реабілітації учасників бойових дій, забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням, оплати житлово-комунальних послуг тощо. 

Роз’яснення про пільги і гарантії відповідно до норм чинного законодавства та допомогу, яку можна отримати від міста, відповіді на запитання надавали керівники управління соціального захисту населення Софія Сагаль, відділу пільг Альона Грицюк, відділу охорони здоров’я Лідія Жолінська, медичний директор Ковельського МТМО з поліклінічного розділу роботи Микола Шабанов.

Для співпраці з міською владою стосовно вирішення проблем ветеранів АТО громадські організації визначаться з кандидатурою, яку запропонують міському голові для призначення радником. Наразі дійшли згоди зібрати й узагальнити найбільш нагальні питання, які потребують вирішення, та озвучити їх під час зустрічі з міським головою Ігорем Чайкою, яка відбудеться найближчим часом.

Про сприяння місцевої влади у задоволенні потреб учасників бойових дій, їх підтримку інформувала заступниця міського голови Наталія Маленицька. Ветерани мали можливість поспілкуватись з секретарем міської ради Оксаною Багновою, депутатами міської ради.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.