Ковельський мер Ігор Чайка зустрівся з учасниками АТО

06.01.2021 13:06

Сьогодні, 6 січня, Ковельський міський голова Ігор Чайка зустрівся з керівниками громадських організацій ветеранів АТО/ООС.

Як повідомляє Ковельська міська рада, на початку розмови очільник міста привітав присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим. Побажав усім гарних свят, миру, благополуччя в родинах, затишку у домівках і закликав до співпраці та спільного вирішення нагальних питань.

Із приємною місією завітав на зустріч голова ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Володимир Кравчук. Він подарував хлопцям українську різдвяну прикрасу – дідух та запросив долучитись до флешмобу «Святвечірній стіл».

Потому присутні обговорили ряд питань. Зокрема, бійці просять міську владу допомогти їм з приміщенням для роботи їх організацій, проведення зустрічей. Йшлося про включення представників у робочі комісії, які працюють у міській раді, резервування площ для виділення земельних ділянок.

Не оминули увагою й питань соціального захисту, медичного обслуговування, пільгових перевезень, професійної адаптації учасників бойових дій тощо.

Міський голова підтримав ініціативу ветеранів щодо встановлення флагштоків з Державними Прапорами на могилах загиблих земляків, які віддали життя, захищаючи Україну.

До спілкування також долучились секретар міської ради Оксана Багнова, заступники міського голови Віктор Жигаревич та Наталія Маленицька, які минулого тижня вже зустрічалися з учасниками АТО.

Публікація за темою: Про що говорили учасники АТО з міською владою

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.