Міський голова продовжив контракт з директором «Ковельводоканалу»

29.05.2022 11:14
Юрій Рибачок

Ковельський міський голова Ігор Чайка продовжив термін дії контракту з директором управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» Юрієм Рибачком по 31 грудня 2023 року.

Про це свідчить розпорядження мера міста від 23 травня цього року за №117-р, автором якого є начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Сергій Дудка.

Згідно розпорядження, підставою є додаткова угода від 12 травня 2016 р. до контракту з керівником підприємства, що є в міській комунальній власності.

Поділитися:

Коментарі

  1. Проти Рибачка нічого проти не скажеш. Ковельводоканал працює нормально і не має нарікань. А ось для чого з Бойком контракт продовжили? Ніхто так не обкрадає ковельчан, як Ковельтепло.

  2. да, як почався воєнний стан , Рибачок організував встановлення водорозбірних колонок для населення, бачив у парку вул.Мицкевича, в центральному парку, шана керівнику, який вболіває за звичайних людей!

  3. Бугага, бачу боти підтримують Рибачка. Так слухайте уважно, шо Бойко шо Рибачок підстроються під кожного мера міста, а з Чайкою нічого не змінилось, Івахівці прийшли на нашу землю ще за Кіндера, вони ще тоді налаштували контакт з цими ділками, тепер роблять закупівлі через свої компанії. Совок дозволяв красти гроші в держави, тобто в людей. А ми здається в Європі, люди не повинні дозволяти так вільно себе намахувати, як тільки ми це зрозуміємо так відразу зможемо називати себе Єпропейцями

  4. Чому стала така погана вода в крані на Сільмаші? І це не тільки в одному будинку і на Заводській і на Відродженні.

  5. Вода дуже погана з крану,має запах якогось болота,постоїть сірий наліт .Хтось її очищує.Головне гроши ми платимо за болото не малі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.