«Ковельводоканал» хоче взяти 2 млн грн кредиту

11.09.2021 15:46
Юрій Рибачок

Управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» просить дозвіл у Ковельської міської ради на отримання беззаставного овердрафтового кредиту на суму, яка не перевищує 2 000 000 гривень терміном на 12 місяців з правом його продовження кожного разу на 365/366 днів, якщо підприємством та банком не було заявлено про припинення овердрафтового кредитування.

У зверненні комунального підприємства, яким керує Юрій Рибачок, до міського голови Ігоря Чайки говориться, що кредит треба для поповнення обігових коштів та забезпечення розрахунків по платежах до бюджету, спожиту активну електроенергію, придбання матеріалів, пального та інших витрат з надання послуг водопостачання та водовідведення, своєчасної виплати заробітної плати.

З цього приводу підготовлено відповідний проєкт рішення на чергову сесію міської ради. Автором його є виконуючий ообв’язки начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради Сергій Дудка.

Пленарне сесійне засідання Ковельської міської ради має відбутися 23 вересня.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Юрій Іванович хоче взяти кредит , загнати Водоканал в борги , гроші розприляти, а потім тихенько піти на пенсію !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.