Молодіжний центр «Місто ідей» зібрав подарунки дітям Героїв

04.01.2021 о 16:00 · 2 хв читання

У Ковелі до Нового року майже 70 дітей наших Героїв, які загинули або ж зазнали поранень у зоні АТО, отримали омріяні подарунки від благодійників.

Це стало можливим завдяки ініціативі волонтерів молодіжного центру «Місто ідей», повідомляє Ковельська міська рада.

Проєкт «Подаруй мрію дитині Героя» у Ковелі реалізовують уже кілька років поспіль під керівництвом волонтерки та директорки молодіжного центру «Місто ідей» Людмили Зубарєвої. Цьогоріч його допомагали координувати активістки центру Марія Сорокіна, Тетяна Маркевич та Юлія Пашкевич. Організатори заздалегідь дізналися, щоб хотіла кожна дитина до свята, та організували збір подарунків.

У новорічно-різдвяні дні усі чекають дива. До прикладу, один хлопчик мріяв про гітару. Він отримав її від українки з Лондона Любові Фьодор. Інший – думав про боксерську грушу, яку йому передав відомий ковельський тренер Віталій Тимофєєв.

Серед подарунків – конструктор, піжама, настільні ігри, іграшки, самокат та інше. Але найважливіше – щасливі очі дітей, їх усміхнені обличчя, коли вони розпаковували презенти.

Людмила Зубарєва каже:

Проєкт «Подаруй мрію дитині Героя» – це благородна традиція, яку хочеться повторювати з року в рік. Так ми висловлюємо підтримку і шану Героям за мирне небо. Спасибі, усім, хто вміє творити добро. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Організатори висловлюють подяку усім, хто долучився до акції, відділу культури міської ради та Івану Буряку – за допомогу в облаштуванні декорацій, експериментальному аматорському театру «10 ряд 10 місце» – за костюми для волонтерів.

Мрії повинні збуватись…

– зазначають у молодіжному центрі «Місто ідей»

Фото: волонтер молодіжного центру «Місто ідей» Арсен Воробей.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X