«Ми не хочемо синьої картоплі чи чорного м’яса», – головний освітянин Ковеля

15.01.2022 18:07
Фото ілюстративне

Начальник управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Віктор Бичковський каже, що 18 гривень в день на одну дитину в школах територіальної громади – це найнижча вартість харчування, яка є у межах Волинської області.

Про це він заявив 13 січня на засіданні виконкому, на якому встановили нові ціни на харчування дітей у закладах освіти.

За словами Віктора Бичковського, одиничні проблемні випадки виникають з харчуванням в освітніх закладах, а тому закликав батьків дітей та громадськість повідомляти управління освіти, яке завжди є відкритим до діалогу.

Віктор Бичковський / Фото Ковельської міської ради

Він розповів, що напередодні виконкому відвідав заклади освіти у селах Ковельської територіальної громади – Гішин, Доротище, Тойкут. І побачене справило на нього приємні враження.

Приємні враження. І ті продукти, які є станом на сьогодні, можливо їх не всіх достатньо, але вони на перший місяць є. Продовжили договори. 20 відсотків. У нас відбуваються тендери. Заключені уже по рибі і крупах. Вже перші поставки були. Наскільки я знаю, то задоволені якістю тієї продукції, яка поставляється. Мене не цікавить ціна. Мене цікавить якість цієї продукції, яку завозять наші підрядники. Це питання номер один… Я вже не раз це казав: я не хочу синьої картоплі, не хочу чорного… того масла за 70 гривень, чи м’яса, яке темне чи чорне. Тобто у кожного своє бачення

– повідав Віктор Бичковський

При цьому він зауважив, що тендери для дитячого харчування не повинні бути, але він разом з підлеглими виконують законодавство, яке існує, хочуть вони цього чи ні.

До речі, у Фейсбуці з’явився допис мами одного з учнів міського ліцею імені Олени Пчілки (колишня гімназія) з приводу незадовільного тут харчування.

Мій син до їди – ніякий, але коли навчався в 3-й школі, то порцію не доїдав, тому що йому багато! Поступили ми в Ковельську гімназію імені Олени Пчілки і дитина приходить голодна зі школи! Давали один сирник і чай без цукру, одне печиво тіпа «Марії» і теж чай без цукру, то ложку перловки і огірок кислий, це був жах! Але що в третій школі, а що в гімназії – одна і така ж ціна харчування – 8 грн. То чому ж така різниця в харчуванні? Чому?…

Тут сказали, що буде з нового року здорове харчування і ціна 18 грн. Добре. Ждали діждалися… Вчора діти з канікул вийшли. Дітей не кормили, тобто не встигли з закупами. Сьогодні перший день здорового харчування по 18 грн і що думаєте: до того сирника додали лише дольку сиру!

Це просто нема слів…

Ось фото доказ з сьогоднішнього нового харчування за 18 грн!

Це ж ким потрібно бути, щоб так обкрадати дітей?

– пише жінка
Поділитися:

Коментарі

  1. подивіться яна харі поварів шкільних і ви зрозумієте чому у дітей така скудна пайка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *