На бульварі Лесі Українки з часом буде встановлено Алею пам’яті полеглих Захисників України

17.12.2024 в 09:19 · 3 хв читання
Фото ілюстративне

Днями міський голова Ігор Чайка зустрівся з рідними полеглих оборонців. У розмові взяли участь перший заступник мера Тарас Яковлев, заступниця мера Наталія Маленицька, керівники структурних підрозділів.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Найперше Ігор Чайка окреслив коло питань, які плануються обговорити, щоб почути думку рідних Героїв з цього приводу та прийняти рішення, яке стосується, зокрема, облаштування «Алеї пам’яті захисників України» у центрі Ковеля.

Присутні поділились своїм баченням, висловили конкретні побажання. Домовились, що на початку року куби, які встановлені у центральній частині міста, демонтують, а натомість «Алею пам’яті полеглих Захисників України» з часом буде встановлено на бульварі Лесі Українки. Її проєкт узгодять з рідними.

Під час зустрічі піднімались інші питання. Ігор Чайка одразу дав низку доручень щодо їх оперативного вирішення.

Нам необхідні такі діалоги, для нас вони важливі. Вони допомагають визначати, зрозуміти та більш швидко реагувати на проблеми, які турбують близьких наших Героїв

– зазначає мер

Ковельська міська рада знаходиться на постійному зв’язку з сім’ями загиблих Захисників, прагнучи забезпечити їм належну підтримку. Координує цю роботу центр соціальних служб.

З ініціативи міського голови у Ковелі запровадили проєкт «Крила», що покликаний підтримати жінок, які проживають втрату близької людини через війну. Він отримав чимало позитивних відгуків від його учасників.

У громаді діють Програми, які розроблені, щоб допомагати родинам полеглих воїнів. Відповідно до однієї з них, дітям віком до 18 років, батьки яких загинули під час російсько-української війни і яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно), виплачується щороку одноразова матеріальна допомога.

Діти можуть безкоштовно займатись в басейні, навчатись у школах естетичного виховання, відвідувати дитячий садок, студії та гуртки.

Працює Програма соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців, поранених, зниклих безвісти осіб, які брали участь в АТО/ООС та захисті Батьківщини від збройної агресії російської федерації проти України. Зокрема, у ній передбачені доплати до пенсій сім’ям загиблих, безкоштовний проїзд в міському транспорті на соціальних маршрутах, надання пільги на оплату ЖКП, виплати з нагоди дня народження неповнолітнім дітям загиблих, щорічна одноразова допомога матерям.

Також виплачується матеріальна допомога в розмірі 10 тис. грн сім’ям загиблих, відшкодовується частина витрат на встановлення надгробних пам’ятників.

У Ковельському центрі надання адміністративних послуг працює єдине ветеранське вікно, де ветерани та родини загиблих Героїв можуть позачергово отримати весь спектр адмінпослуг.

Фото Ковельської міської ради

Ковель Меморіал Слави

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Ти но краще розберись як то так сталося. Багато років алкозалежний почесний кочегар бойко при температурі +8 відключав опалення в місті. Розповідав, що й так тепло без опалення та й який він благодійник економить гроші громадян. Зараз +9 опалення не виключають й розповідають що опалення виключати не можна, бо на вулиці холодно. Це вже по ходу, у почесного кочегара, психічне захворювання на базі хронічного алкоголізму. Треба його як мінімум обстежити.

    1. На часі прокинутись правоохоронцям пише:

      “Треба його як мінімум обстежити.”
      Провести обшук

  2. Цікава ситуація складається, почесний кочегар при +8 відключає опалення мотивуючи тим, що на вулиці тепло, а при +9 не відключає – бо на вулиці холодно. Неадекватна поведінка почесного ставить під загрозу життєдіяльність цілого міста. Влада зайнята більш “глобальними проблемами” ( ремонт підаркома на 29 млн. Благоустрій парків на 20 млн. Алеями слави, деребаном 64 млн що виділили почесному кочегару і ще багато інших “дуже важливих справ”), а громадяни міста є заручниками почесного кочегара який повісив на себе корону й витворяє що хоче

  3. Цікава ситуація складається, почесний кочегар при +8 відключає опалення мотивуючи тим, що на вулиці тепло, а при +9 не відключає – бо на вулиці холодно. Неадекватна поведінка почесного кочегара ставить під загрозу життєдіяльність цілого міста. Влада зайнята більш “глобальними проблемами” ( ремонт підаркома на 29 млн. Благоустрій парків на 20 млн. Алеями слави, деребаном 64 млн що виділили почесному кочегару і ще багато інших “дуже важливих справ”), а громадяни міста є заручниками почесного кочегара який повісив на себе корону й витворяє що хоче. Не меньше важлива фінансова сторона “діяльності” почесного кочегара : за листопад так зване опалювання однокімнатної квартири в Ковелі ,при ледь теплих батареях коштувало всього 1200 грн. В Люблінці трикімнатної аж 800 грн Цікава арифметика.

  4. Чайка ну дуже любить щоб про нього писали в інтернеті,ну дуже гроші любить

  5. Та чмоноподібне з пропитимі мізками почеснокочегарне вже навіть не розуміє що робить. Йому реально треба провести психіатричну експертизу. Воно ж не контролює свої дії, то що дочекаємось біди?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X