На Ковельщині будують нову амбулаторію

05.06.2020 о 12:15 · 2 хв читання

За кошти субвенції з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в селі Тойкут Ковельського району будується амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

Хід будівельних робіт днями оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, повідомляє Волинська ОДА.

Представники місцевої влади розповіли очільнику області, що будівництво розпочалося у грудні 2019-го року. Роботи тривали дуже активно, тож саме тому вдалося так швидко звести об’єкт, будівельна готовність якого на сьогодні вже близько 90-та відсотків.

Проживає у нас на території сільської ради 1300 чоловік. Поруч є старенький фельдшерсько-акушерський, який закриємо, як добудуємо амбулаторію, яка обслуговуватиме усю сільську раду. Гадаю, що завершать роботи влітку. Сільський бюджет долучався до цього також. Ми спочатку виготовили документацію – 150 тис. грн дала сільська рада і 140 тис. грн дав район. Ще 10 відсотків від загальної суми ми дали на співфінансування. Амбулаторія дуже потрібна, адже це новий об’єкт та нові робочі місця

– відзначив сільській голова Віталій Грицюк

Загальна кошторисна вартість 9 млн 468 тис. гривень. Слід зауважити, що за проектом в амбулаторії передбачено житло для сімейного лікаря. Очікувана дата введення в експлуатацію – вересень 2020 року.

Дуже масштабна робота проведена за такий невеликий період часу. Ви молодці. Приємно знати, що незабаром до місцеві жителі зможуть відвідувати новий сучасний медзаклад

– сказав Юрій Погуляйко, оглянувши об’єкт

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X