На Ковельщині через ліс «прорубали» дорогу

26.11.2020 09:52

Мешканці села Бахів Ковельського району повідомили «Ковель media» про те, що невідомі особи ріжуть дерева у лісовому масиві біля населеного пункту, прокладаючи в такий спосіб через ліс дорогу, а деревина кудись дівається.

Поруч знаходяться руїни колгоспної ферми. Зі слів місцевих жителів, приватники вже давно обладнали тут пилорами, виготовляють піддони і навіть деревне вугілля. Селяни їздять і ходять з Бахова у сусідне село Вербка та до Ковеля саме через колишню ферму. Вони стверджують, що дорогу через ліс «прорубали» саме для них, бо територію з нелегальним виробництвом нібито мають обнести парканом, щоб через неї ніхто не швендяв.

Очевидці підрахували, що лісу вирубали для дороги завдовжки приблизно метрів триста. Хтось з місцевих подзвонив до чергової частини поліції. Правоохоронці прибули з Ковеля, з’ясовували питання із лісорубами, після чого пояснили заявнику, що то лісогосподарське товариство проводить санітарну рубку лісу і має на це право, а дорогу роблять, щоб вивозити деревину. Однак люди із села заперечують та обурюються:

Яка ж це санітарна рубка?! Ріжуть здоровий ліс – сосни, а пеньки засипають землею!

До речі, на Публічній кадастровій карті України цей лісовий масив, як не дивно, нікому не належить.

Жителі села налаштовані рішуче. Кажуть, що будуть добиватися правди, звертатимуться у вищі інстанції, якщо правоохоронці та чиновники на місці не наведуть порядок.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.