На Ковельщині сімейна лікарка припинила виїзні прийоми

29.05.2021 13:36
Фото: «Район.in.ua»

Мешканці Смідинської громади не можуть скористатись послугами сімейної лікарки на виїзних прийомах і мусять діставатися до неї самотужки.

Про це пише Юлія Малєєва у виданні «Волинські новини» з посиланням на сесію обласної ради.

Депутат Андрій Бокоч повідомив, що за дорученням мешканців до нього звернулась голова Смідинської громади Оксана Піцик. Вона повідомила про те, що жителі громади з вересня 2020 року не можуть скористатись послугами сімейного лікаря.

Проблема у тому, що понад тисяча мешканців територіальної громади уклали договір із сімейною лікаркою Оленою Сукач, яка припинила здійснювати виїзні прийоми. Пацієнти змушені самотужки добиратись до лікарки на прийом, зокрема хворі, які перебувають у важкому стані, і ті, що мають коронавірус. За словами депутата, намагання залагодити проблему не дало позитивних зрушень і жодного варіанту вирішення проблеми запропоновано не було.

Адрій Бокоч зауважує: первинка колишнього Старовижівського району практично ігнорує потреби громади, а там, до слова, діє відремонтована амбулаторія. Керівництво громади навіть веде перемовини з іншими лікарнями первинки щодо забезпечення мешканців медичними послугами, але поки що вони в такій ситуації, коли лікаря в громаді немає.

Тож депутат просить обласне управління охорони здоров’я невідкладно вирішити проблему із забезпеченням жителів Смідинської громади якісними послугами сімейного лікаря. Депутати облради підтримали запит колеги.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.