На Ковельщині висадили алею кущів калини на честь Захисників України

14.05.2023 о 10:52 · 2 хв читання

Неподалік села Дроздні керівники районної влади, органів місцевого самоврядування та окремих установ, служб Ковельського району висадили алею кущів калини на честь наших Захисників України.

Про це повідомляє Ковельська районна військова адміністрація.

Захід відбувся в рамках виїзного засідання колегії РВА, на якому було розглянуто низку важливих та актуальних питань, в тому числі й щодо підготовки населених пунктів до оборони.

Виконавши в центрі Волинської області Гімн України, очільниця виконавчої влади району Ольга Черен закликала керівників територіальних громад Волині долучитися до акції та посадити калину від імені своєї громади.

Як відомо, географічний центр Волині розташований поблизу села Дроздні Колодяжненської територіальної громади Ковельського району. Віднайшли його у 2017 році за допомогою сучасних комп’ютерних програм науковці географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Ідея належить краєзнавцю, члену Національної спілки журналістів України лучанину Валентину Люпі. До цього часу своєрідність цього місця нагадував лише невеличкий прапорець Волинської області, але сьогодні вже встановлено кам’яний знак географічного центр Волині, аби туристи не обминали пам’ятне місце.

Фото Ковельської районної військової адміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X