На облаштування пунктів незламності з міського бюджету виділяють понад 2 млн грн

28.11.2022 о 17:44 · 2 хв читання

Сьогодні, 28 листопада, у Ковелі місцева комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про виділення понад двох мільйонів гривень з резервного фонду бюджету громади на облаштування пунктів незламності.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

За ці кошти мають придбати генератори, світлодіодні лампи, термопомпи, печі-буржуйки, теплові гармати, бензин, дизпаливо. А також чай, каву, воду в бутлях тощо.

Нагадаємо, що у Ковелі цілодобово уже діють пункти незламності за адресами:

  • вул. Міцкевича, 23-А, (пожежна частина);
  • вул. Відродження, 1 (пожежна частина);
  • вул. Незалежності, 73 (приміщення міської ради – перший поверх);
  • вул. Олени Пчілки (навпроти центральної лікарні, біля літнього майданчика);
  • залізнична станція Ковель (залізничний вокзал, 2-й поверх);
  • вул. Тараса Боровця, 2 (у районі «Сільмаш», біля дитсадка №11);
  • вул. Володимирська, 85;
  • вул. Незалежності, 119-А (Ковельське районне управління поліції).

Удень також підзарядити гаджети можна у публічній бібліотеці (вул. Степана Бандери) та КЗ ДЮСШ імені Євгена Кондратовича (бульвар Лесі Українки).

Йшлося на засіданні комісії й про те, що у Ковелі продовжують облаштовувати нові пункти незламності. Про місце їх розташування будемо інформувати.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (15)
  1. Дякуємо всім, від кого залежало встановлення цих пунктів.

  2. Пункти Незламності, ті які облаштовані, по вищеперерахованих районах це чудово! А нам жителям вулиць Кияна (Ватутіна)? Брестська? і т..д, це дуууууже далеко!!! В нашому районі Кияна дуже багато військових пенсіонерів. Хоча би на розі Брестської, Кияна, щоб можна пройтися підзарядити телефон??! З повагою Юрій.

  3. А чого виділяти 2 міль. На це . Не краще на ремонт електроенергії щоб в кожному будинку світло було. А гроші ділять.?????
    А генератори купити скільки могли.???
    На кожну школу

  4. Краще було би в такій ситуації вмикати подачу електроенергії хоч ненадовго, але значно частіше, – щоби люди вдома могли періодично підзаряджати ліхтарики і телефони.
    Не у всіх пенсіонерів і хворих є можливість відвідувати Пункти незламності, особливо коли ліфти у багатоповерхівках міста не працюють.

  5. У Мене Батьки Пенсіонери!!!!Їм по 70 років❗❗❗Вони Нажаль не можуть Бігати по Цих Пунктах-Вік Вже нажаль У Них Не Той❗❗❗❗Добре Що Мені 30 років-І я Стараюсь Їм Дати Все Для Них Необхідне в Такий Час❗❗❗Чому Наша Міська Рада Одобрює Щоб Працювали-Кафе У Центрі Міста У Пікові Години-А Не Дали Нормально Світло Хоча б У Будинки В Яких Його Немає Вже По Декілька Днів❗❗❗❗😡😡😡Чому Завжди Наша,,влада”-Що Тільки І Вміє-Відмивати 💰💸💸💸 Гроші”❓
    Всіх Грошей Ви ж Не Заробите-А на Тому Світі Вони ж Нікому Не Потрібні Будуть❗❗❗❗❗Побійтесь Бога🇺🇦❤️

    1. Бо нашій владі ПО…УЙ на Вас всіх шановні панове… насолоджуйтесь тим кого обрали!!!

      1. В тих пунктах тільки дітвори повно. А як буде дуже холодно в будинках то що, там сто сімей з дітьми будуть жити? Так на пару годин можна прийти зігрітися і телефон зарядити але ж жити усім там ну аж ніяк.

    1. От всі *розумники*, які посилають людей які голодують і замерзають в окопи відносяться до так званих вулиць на яких ніколи не вимикають світло або до працівників ковельської філії обленерго. Технічна можливість це коли дають певний ліміт на місто, а філія має розподілити по лініях, що вона і робить за рахунок інших споживачів подає безперебійну електропостачання в модні райони з двох-трьох поверховими маєтками спиртовиків та інших ділків! Ще й вистачає відкривати мордяки, за окопи жаліючись, що мерзнете в маєтках при 25! градусах коли в інших оселях не вище восьми! Райони де найбільше загиблих найбільше і сидять без світла!!! Ковельська філія на оркостан працює?!

    2. Ви кого посилаєте в окопи? Пенсіонерів? Дітей? Жінок? А самі Ви де, в окопах? Якщо прийдеться, не доведи Господь, і в окопи підемо!!!…. Не потрібно докоряти, передком та окопами……..

  6. А пункт незламності на вулиці Володимирській, 85 встановили для того, щоб світло в цьому районі на 2-3 години на добу вмикати? Що робити людям які працюють? Чому в інших районах міста світло на півдня можна увімкнути, не кажучи вже, що деякі райони взагалі не вимикають? Чи економимо тільки на Володимирській, 85? Що робити хворим людям, яким потрібно підключити апарати? Невже не можна справедливо розділити години вимикання світла по місту?!

  7. Як зрозуміти цифру понад два мільйони???
    Чи ви просто не рахуєте гроші? Це як з тією купюрою… 2 – 3 грн.?
    Чому в Луцьку всі майже зі світлом постійно? В Ковелі люди другого ґатунку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X