На приватній землі ковельчанки хтось самовільно зрізав усі дерева

06.11.2022 13:02

Невідомі особи вдерлися на приватний земельний пай і повирізали там усі дерева. Таке свавілля сталося поблизу села Колодяжне Ковельського району.

Власниця цієї землі ковельчанка Ольга Лукащук звернулася до журналістів та викликала поліцію. Хто міг самовільно вирізати дерева – вона здогадується, каже, що тут замішана місцева влада. Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

На аматорському відео, яке жінка передала журналістам, вона показує свою земельну ділянку – пай, куди приїхала 31 жовтня 2022 року разом з сином. Всі дерева порізані без її відома. Деякі дерева – обгорілі. Зі слів власниці, очевидно, зловмисники хотіли зробити навмисний підпал.

Ольга Лукащук розповіла, що на початку цього року їй телефонував землевпорядник Колодяжненської сільської ради, пропонував віддати пай в оренду і не кому-небудь, а дружині голови сільради Людмилі Кашик, яка після чоловіка очолює фермерське господарство «Волошки».

Я кажу: «Хто хоче взяти в оренду?» – «Голова сільської ради». А я кажу: «Кашик? А яким боком він до цього має діло, як він державний службовець?» Сказали, що його дружина займається фермерством. Я кажу: «Я здавати нікому нічого не буду. То моя власність». – «Ну у вас там ростуть дерева». Кажу: «Хай собі ростуть ті дерева, я розберуся з ними. Це моя власність, я сама буду бачити, що мені робити з цим всім». На тому наші розмови закінчились. Після того мені дзвінків не поступало

– говорить Ольга Лукащук

Жінка впевнена, що усе це діло рук голови Колодяжненської громади Віталія Кашика. Каже, що спілкувалася з місцевими жителями, від них і почула.

З людьми стала говорити, і люди почали казати, що здогадуйтесь, це робота оцих всіх його поплічників. І сьогодні навіть з людьми говорила. І люди всі підтверджують, що це їхнє втручання

– мовить Ольга Лукащук

Що це втручання саме пана Кашика?

– поцікавилась журналістка

Так

– стверджує власниця земельного паю

Сам Віталій Кашик свою причетність до вирубки дерев заперечує.

– Ні, не причетний. Ніяких дерев не зрізали. Нікому… не давав, – заявив він по телефону.

– Дійсно хотіли земельну ділянку пані Лукащук взяти в оренду? – запитала журналістка.

– Таке питання розглядалось, але ми не знали, чия вона.

– А от хто міг так зробити? У вас є якісь припущення?

– Немає.

– А правоохоронці уже звертались до вас за поясненнями?

– Ні ще, – сказав Віталій Кашик.

Чи знайдуть правоохоронці винного і як його покарають?

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *