На випускні у ковельські дитсадки батьків не допустять

22.05.2021 11:01

За кілька днів до випускного свята у дитячих садках Ковеля міська влада прийняла рішення рекомендувати їх керівникам проводити заходи у приміщенні без присутності батьків. Звичайно, такий крок чиновників викликав неоднозначну реакцію у батьківському середовищі.

З приводу цієї рекомендації «Ковель media» отримав лист від ковельчанки Ірини Л. За її словами, мерія за три дні до початку випускних в дитсадках заборонила батькам бути там присутніми, хоча напередодні, 19 травня, в Палаці культури імені Тараса Шевченка була вистава «Три коти», де всі батьки сиділи один біля одного.

Складається враження, що батькам можна бачити випускний в дитсадку тільки коли квитки стануть платними і процент з них буде даватися в мерію? Просто як в автобусах, то без масок, ресторани працюють, через кілька днів у Палаці якісь змагання будуть. На Волині карантин послабили, а в садочок, бачите, не можна, для галочки, ніби мерія і управління освіти працюють, а не просто зарплату отримують

– пише вона

За коментарем журналісти звернулися до начальника управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Віктора Бичковського.

На нараді керівників закладів дошкільної освіти рекомендували проводити заходи з батьками на подвір’ї закладу. Карантинні заходи ніхто не відміняв. Відповідальність за життя та здоров’я дітей несе керівник

– сказав головний освітянин міста

Фото ілюстративне

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *