Стало відомо, коли завершиться навчальний рік у Ковельській громаді 

23.05.2022 12:00

Навчальний рік у Ковельській громаді планують завершити 14 червня, а 17 червня випускникам дев’ятих і одинадцятих класів вручатимуть свідоцтва та атестати.

Про це на оперативній нараді, яка відбулась сьогодні, 23 травня, повідомив начальник управління освіти виконавчого комітету Віктор Бичковський. Також він зазначив, що 1 червня буде відкрито один черговий дитячий садок, з 6 червня ще два заклади прийматимуть діток, – інформує Ковельська міська рада.

Віктор Бичковський

Реалії сьогодення вимагають, щоб у них обов’язково були укриття. І саме підвали трьох дитсадків у найкоротші терміни можна підготувати для цих потреб.

Працівники ДНЗ спільно з РЖКП №1 уже тривалий час виконують необхідні ремонтні роботи, аби у разі тривоги малеча була у безпеці та в комфортних умовах. Також у підвальних приміщеннях встановили вентиляцію. А колективи закладів подбали про облаштування укриттів необхідними меблями.

За словами Віктора Бичковського, готуються освітяни нашої громади і до відкриття пришкільних таборів. Орієнтовно вони мають запрацювати 20 червня.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Якщо в садках зроблять такі ж сховища як в пологовому, то хай краще не роблять. В пологовому не сховище, а знущання над вагітними і новородженими. Породіллі навіть не йдуть в те сховище під час тривоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.