На «Ягодині» волинські перевізники блокують рух польських вантажівок

06.05.2023 о 21:52 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Волинські перевізники у пункті пропуску «Ягодин» блокують рух польських вантажівок. Акцію протесту вони організували у відповідь на дії польських перевізників.

Про це сьогодні повідомляє телеканал «Аверс».

Останні напередодні почали блокувати під’їзні шляхи до Дорогуська та рух українських вантажівок. Поляки вимагають повернути для українських перевізників дозвільну систему. Її було скасовано торік завдяки угоді між Україною та Євросоюзом.

Волинські перевізники переконані, що такі дії з боку польських колег є незаконними, і вимагають розблокувати пункт пропуску.

Ми вимагаємо розблокувати кордон в двосторонньому порядку. Поляки забираються звідти і пускають наші машини. Тоді ми пускаємо польські машини. Тому що це – безпрєдєл! Бо виходить так, що вони можуть вимагати, що їм захочеться, можуть блокувати наших хлопців, а їхні машини можуть заїжджати без всяких проблем. Так не має бути! Ми захищаємо свої права! Якщо нас влада не хоче чути нормально, то ми прийшли на кордон

– кажуть перевізники
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Все правильно.Польща веде себе недружньо.Наші хлопці гинуть,захищаючи тих же поляків.Курви вони,тримайтеся,за вами правда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X