На зустріч із Зеленським запросили ковельських АТОвців

08.07.2020 о 13:34 · 2 хв читання

У четвер, 9 липня, на Волині з робочою поїздкою перебуватиме Президент України Володимир Зеленський.

Ще минулого тижня, 3 липня, наше видання повідомило про запланований візит на Волинь Президента України Володимира Зеленського.

Обласна влада тоді «включила дурника». Мовляв, вони нічого такого не знають. В коментарі Район.Луцьк керівниця управління інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської ОДА Каріна Мариневич інформацію не підтвердила.

Офіційного підтвердження немає, в ОДА про це нічого не знають

– наголосила Каріна Мариневич

В той же час чиновники Волинської ОДА надсилали на великі підприємства області опитування, яке стосувалося приїзду глави держави. Як то кажуть, одна рука не знає, що робить інша.

І ось, нарешті, обласна влада публічно визнала приїзд Президента України.

Нашим журналістам стало відомо, що на офіційну зустріч із Володимиром Зеленським запрошують учасників бойових дій на Сході України, у списку запрошених – колишній депутат Ковельської районної ради (2006-2010 рр), член правління Ковельської міськрайонної організації Спілки ветеранів Афганістану, підполковник запасу (морська піхота) Володимир Шпіка; захисник Донецького аеропорту Андрій Луцик та «айдарівець» Саша Харьковський (Олександр Калюжний).

Президент також має зустрітися із представниками найбільших підприємств та організацій Волині, оглянути об’єкти проєкту «Велике будівництво». Але остаточна програма візиту ще не відома.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. А коли Харьковський в ДАП був? Будь ласка відповідь від того хто це написав.

  2. Дурдом веселка! Всі в Ковелі знають, хто є “Саша Харьковский” і для чого він примазався в АТОшніки! Це що. Зеленський хоче налагодити зв’язки з криміналітетом?!!!

  3. Молодець що відписався якщо це дійсно ти але запитання було до того хто це писав і потім виправив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X