Начальника кар’єру звільняють, бо його місце комусь приглянулося

12.06.2020 о 16:22 · 4 хв читання

Трудовий колектив Радошинського кар’єру «Укрзалізниці» звернувся з листом до керівництва філії з приводу необґрунтованого звільнення свого начальника Ігоря Присади.

У листі говориться, що у виробничому підрозділі «Радошинський кар’єр» Ігор Присада працює з 1985 року, пройшов шлях від майстра дільниці до начальника підприємства, яким незмінно керує протягом 23 років.

За цей період часу він разом з очолюваним ним колективом пережили багато кризових періодів і достойно з них виходили. Жоден працівник не був звільнений чи скорочений. А для нас, сільських людей, де на території працює одне чи два підприємства, це означає, що ми змогли вижити та прогодувати наші сім’ї»

йдеться у зверненні трудового колективу

Підприємство за перший квартал 2020 року вийшло з прибутками і по сьогодні продовжує працювати стабільно, належно сплачує податки, значних зауважень по його роботі в керівництва філії «Центр управління промисловістю» акціонерного товариства «Укрзалізниця» не було.

Причина звільнення Ігоря Присади, яка вказана в наказі – п. 5 ч. 1 ст. 41 КЗпП України (Припинення повноважень посадових осіб) – для трудового колективу незрозуміла і не прийнятна. Люди налаштовані рішуче відстоювати свою думку та не допустити звільнення начальника. Просять, щоб директор філії «ЦУП» АТ «Укрзалізниця» Олексій Осман дослухався колективу та повірив у дієвість їх керівника.

Про непросту ситуацію журналісту інтернет-видання «Ковель media» розповів головний інженер підприємства, депутат Голобської селищної ради Олександр Бречко.

З приводу відкриття прокуратурою надуманої кримінальної справи трудовий колектив звертався у лютому 2019 року до керівників держави, області, правоохоронних органів зі скаргою, в якій вказувалося, що Радошинський кар’єр є державним підприємством, має залізничне сполучення і непогані під’їзди до складів, через це є багато клієнтів на пісок.

На нашу думку це й не дає спокою зацікавленим особам – підприємцям, які повідкривали приватні кар’єри в Мельниці, Сереховичах, Рожищі та інших населених пунктах та товаришують з місцевими високопосадовцями та депутатами (що не є секретом, якщо користуватися Інтернетом, то ми читаємо, що депутат обласної ради Котюк С.С. добрий знайомий приватного підприємця Потапчука В., який відкрив кар’єр в Сереховичах

– зазначається у скарзі

У травні 2019 року «Укрзалізниця» вводить у виробничому підрозділі «Радошинський кар’єр» нову посаду – заступника начальника. Ця штатна одиниця, із щомісячною зарплатою у 8 тисяч гривень, не була передбачена навіть в часи найбільшого економічного підйому підприємства, а на сьогодні при загальній кризі взагалі є не логічною і малозрозумілою.

Втім, заступником начальника кар’єру призначають не кого-небудь, а депутата Ковельської міської ради з фракції ВО «Батьківщина», голову постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та екології Геннадія Кіндера, який є старшим братом ковельського міського голови Олега Кіндера.

Схоже на те, що йде якийсь прихований перерозподіл Радошинського кар’єру, який працівники підприємства уже давно охрестили «бєспрєдєлом». А багаторічного начальника Ігоря Присаду вище керівництво, очевидно, вирішило звільнити на догоду ділкам, щоб «не заважав».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
 1. Резонне запитання :
  Чому так не любимо Українське ?
  Хто має захищати державне підприємство що наповнює бюджет?

 2. Ні!!! Тут не просто місце зайняти! Кіндерьонка старшого заступником зробили не для цього. Тут не обійшлося без втручання Мінекології та природних ресурсів, яке “попросило” таких самих корумпованих чиновників Укрзалізниці ввести , прикиньте, особисто для Гєни Кіндера – штатну одиницю заступника! Подейкують люди про причинний зв’язок Кіндер молодший – Івахів – Бондар. І це цілком логічно, як і подальша “прихватизація” Радошинського кар’є
  ру!

 3. Соромно за державу!
  Чому місцева влада осторонь розвалу державного підприємства!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X