Німецьке місто-партнер Барзінгхаузен передало обладнання для ковельських комунальників

06.09.2023 о 11:00 · 2 хв читання

У Ковель з німецького міста Барзінгхаузен прибув черговий гуманітарний вантаж. З-поміж іншого, наші партнери передали частину обладнання з пакета безкоштовної допомоги від GIZ, що фінансується Федеральним урядом Німеччини для українських міст, які мають побратимів у Німеччині.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Наші партнери з перших днів війни багато допомагають місту. Ми суттєво підсилили технікою та обладнанням комунальні підприємства. Приємний бонус Ковель отримав від німецьких міст – Саарбрюкена та Барзінгхаузена, які подбали про два пакети допомоги. Мікроавтобус «Ford Transit» ми привезли ще в липні. Очікуємо ще на іншу заявлену техніку. Велике спасибі меру Барзінгхаузена Хеннінгу Шуенгофу, Саарбрюкена – Уве Кондрадту та їх командам, що вони знайшли час, доклали зусиль, аби все це спрацювало

– коментує міський голова Ігор Чайка

Усе обладнання передали РЖКП №1. Це – бензопили, відбійні молотки, різноманітні прилади, а також генератор потужністю 5 кВт.

За словами начальника РЖКП №1 Віктора Солов’янчука, усе дуже продумано – до інструментів є комплектуючі, запас мастил, замінні блоки. Обладнання високоякісне, від відомих виробників.

Ми дуже задоволені. Тут те, що необхідне нам у повсякденній роботі. Це – набори для столярів, покрівельників, сантехніків, механіків. Щиро вдячні нашим німецьким партнерам за такий подарунок

– додає він

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. Інструмент є а працюють з кувалдами. Прослідкуйте як вони ремонтують каналізацію в будинках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X