Ковельчани отримали подарунки з німецького міста-партнера Вальсроде

04.01.2022 о 16:41 · 2 хв читання

У передноворічні дні голова благодійної організації «Допомога дітям Ковеля» Міхаель Хааке разом зі своїми однодумцями з німецького міста Вальсроде подбали про сюрпризи для своїх підопічних. Вони не змогли приїхати особисто через пандемію, тому цю приємну місію доручили ковельчанкам Любові Семенюк і Тетяні Пановій, які впродовж багатьох років супроводжують групу юних ковельчан у Німеччину.

Святкові набори отримали мешканці стаціонарного відділення; люди, які перебувають у хоспісі; діти обласного центру соціально-психологічної реабілітації; представники ГО «Реабілітаційний центр». Загалом роздано 160 презентів, – повідомляє Ковельська міська рада.

Крім того, 100 листів передали юним ковельчанам від їх друзів з Німеччини, родин, де вони раніше відпочивали на літніх канікулах. І це ще не повний перелік усього хорошого, що вдалось зробити пану Міхаелю.

Міхаель Хааке у своєму листі до Ковельського міського голови Ігоря Чайки написав:

Хто б міг подумати, що ми знову не святкуватимемо Різдво так, як ми багато років це робили. Дуже важко не мати змоги обійняти наших діток та друзів. Це вже було нашою традицією – 1 січня їхати в Ковель. Незліченно багато чудових годин ми провели в Ковелі. Особливо усвідомлюю цінність цього всього тоді, коли не маю такої можливості

До слова, нещодавно у Ковель надійшов гуманітарний вантаж, який був зібраний благодійниками з Німеччини. Працівники територіального центру соціального обслуговування роздали речі людям, які потребують підтримки і допомоги.

Ігор Чайка подякував Міхаелю Хааке та його команді за добрі справи, чуйність і милосердя, їх великі серця, наповнені любов’ю.

Хочеться, аби таких прекрасних людей було якомога більше. Нехай їх добро повертається їм сторицею.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X