Благодійник з Німеччини передав ковельчанам новорічні подарунки

31.12.2020 о 11:16 · 2 хв читання

Тисячі кілометрів для добрих справ не перепона. Хороший друг нашого міста Міхаель Хааке з німецького Вальсроде впродовж понад 20 років приїжджав у ці новорічно-різдвяні свята у Ковель і привозив гостинці дітям з непростою долею. Був гостем у багатьох наших закладах.

Цьогоріч через пандемію він не зміг прибути особисто, але і не міг залишиити наших діток, самотніх людей без відчуття свята, радості, посмішок. І свою багаторічну традицію підтримав, повідомляє Ковельська міська рада.

У ці передноворічні дні від його благодійної організації святкові набори отримали мешканці будинку для одиноких, люди, які перебувають у хоспісі, діти обласного центру соціально-психологічної реабілітації, представники ГО «Реабілітаційний центр». Загалом було роздано 150 презентів.

Крім того, майже 90 листів передали юним ковельчанам від їх друзів з Німеччини, родин, де вони побували на літніх канікулах. І це ще не повний перелік усього хорошого, що вдалось зробити пану Міхаелю.

Це людина надзвичайно великої душі. Завдяки йому сотні дітей мали змогу відпочити у Німеччині. Тож щиро дякуємо йому та його колегам за благодійність, милосердя, їх великі серця, наповнені любов’ю.

А ще – велике спасибі ковельчанкам Любові Семенюк і Тетяні Пановій, які впродовж багатьох років супроводжують групу юних ковельчан у Вальсроде, а у ці дні допомогли організувати доставку подарунків.

Хочеться, аби таких прекрасних людей було якомога більше. Нехай їх добро повертається їм сторицею

– йдеться у дописі

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X