Ковель отримав з Німеччини генератори різних потужностей та інші агрегати

13.12.2022 о 08:40 · 2 хв читання

Генератори різних потужностей, повітронагрівачі, агрегат для опалення, термоси, кавові машини, свічки. Всі ці речі, які на сьогодні для нас на вагу золота, отримав Ковель від партнерів з німецького Вальсроде.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Хороший друг ковельчан, голова благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля» Міхаель Хааке  надзвичайно перейнявся проблемами, які виникли у нашому місті після ракетних обстрілів. Він одразу організував збір допомоги для Ковеля.

Тож вчора один пересувний генератор потужністю 35 кВт передали нашим рятувальникам, які забезпечують у місті роботу кількох пунктів обігріву. Два – «Ковельводоканалу» — 125 кВт та 35 кВт.

Також 11 автономних джерел живлення – 2-3 кВт отримають школи, пункти обігріву, старостинські округи.

Міхаель каже, що Ковель — це і його місто, тому він ці добрі справи разом зі своєю дружиною Пітрою робить від чистого серця. І у нього в Німеччині ще чимало однодумців. Зокрема, про малі генератори подбав Олівер Бьом та Німецький Червоний Хрест. Але усе організовує, купує, збирає кошти саме Міхаель Хааке.

Це людина, яка сама є генератором добра і великої любові до України, нашого міста. Навіть важко уявити скільки сил, енергії, свого часу він затрачає, аби організувати усю цю допомогу. Величезне спасибі Міхаелю та усім, хто разом з ним у ці надзвичайно складні для нашої країни часи, допомагає нам та підтримує у всьому. А генератори, обігрівачі дуже нам знадобляться, аби пройти цю непросту зиму

– зазначив міський голова Ігор Чайка, який приїхав зустріти вантаж з Вальсроде

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (16)
 1. Тепер головне щоб кавові апарати не оказалися в кабінетах чиновників. А вони там окажуться

 2. Рахую що чиновників на своїх сторінках замість піару мають прозвітувати куда і кому саме було дано генератор, той же кавовий апарат. Буквально все що отримують від благодійників. Тому що благодійник поїде думаючи що допоміг, а наші чиновники зроблять так як було з броніками, касками, гумдопомогою на початку війни. Пам’ятає ще хоть хтось?

 3. А 2 мільйони на пункти незламності виділили…. Хотілося б подивитися на що?!?

 4. Добре, що є такі люди, як Міхаель Хааке. Погано, що є такі люди, як Ігор Чайка

 5. А кому можна ще виділяти кавові апарати, крім кабінетів чиновників ? Будь ласка дайте свої пропозиції.

  1. Наприклад в Локомотивне чи Вагоне депо простим роботягам. Хлопці мерзнуть в ангарах чи на свіжому повітрі – нехай би зігрілимь в теплі гпрячою кавою…

 6. Потрібно дати на поліклініку. Приходи у 8 годин до лікаря, атаму у 8.10 вимкнули світло і все… Комп’ютери не працюють, а лікар тепер без електроніки, ніби й не лікар…

 7. А попробуйте зареєструватися до сімейного лікаря—нема світла, комп’ютер не працює. Добре. Потрапили, а тепер отримати електронне спрямування від сімейного до реєстратури щоб зареєстрували до невролог, чи іншого фахівця. Те ж саме—нема світла. А на папері писати (як колись) розлучились. Так, що без генератора, як без води:І не туди, і не сюди.

 8. А попробуйте зареєструватися до сімейного лікаря—нема світла. Добре, попали, але спрямування від сімейного до реєстратури для реєстрації до іншого, профільного фахівця не отримаєте —нема світла. Так, що без генератора, як без води:І не туди, іне сюди. Доброго всім здоров’я.

 9. А про військових всі забули! Хто охороняє мости залізничні.Хто купляє газові балони за свої гроші,?щоб ми спали і жили спокійно.Вони не варті хочаб тої кавоварки?

 10. А про військових всі забули! Хто охороняє мости залізничні.Хто купляє газові балони за свої гроші,?щоб ми спали і жили спокійно.Вони не варті хочаб тої кавоварки?

 11. Поки їхало,вони ділили,депутати без діла не сидять,опублікуйте звітність.Прикро ,що чесність та порядність це не про депутатів

 12. Щоб попасти до лікаря нервопатолога чи до іншого, то за місяць часу можна дуба дати ,А раніше на прийом і не попадеш мусиш іти до частого ,то навіщо їм генератори ,Дайте часному лікареві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X