Німецьке місто-партнер Саарбрюкен передало для Ковеля ще один мікроавтобус

16.04.2024 о 12:21 · 2 хв читання

У Ковелі з візитом перебуває делегація з німецького Саарбрюкена – депутатка міської ради Івона Брюс та засновник фонду «Help 4 Ukraine e.V» Олександр Солов’янчук. Вони уже не вперше за час війни приїхали в Україну, цього разу – з благодійною місією: привезли для нашого міста мікроавтобус «Mercedes-Benz Vito».

Про це сьогодні повідомила Ковельська міська рада.

Як відомо, це далеко не перший транспортний засіб, який ми отримали від наших друзів. Торік вони передали три пожежних автомобілі, а також за їх сприяння та підтримки Ковелю було надано один з пакетів допомоги від GIZ – мікроавтобус «Ford Transit» та екскаватор JCB.

Міський голова Ігор Чайка зазначає, що це хороший приклад взаємодії із міжнародними партнерами.

Дякую їм за розуміння ситуації в Україні та систематичну цільову підтримку. Маємо ще чимало ініціатив, над якими продовжуємо працювати

– каже він

Під час зустрічі обговорили питання, яке є надзвичайно актуальним для громади – сортування, утилізація побутових відходів, їх перероблення. Адже місцеве сміттєзвалище уже вичерпало свій ресурс, воно заповнене на 125 відсотків. А з кожним роком об’єм відходів збільшується, тому потрібно шукати шляхи розв’язання проблеми. У Ковелі уже є зарезервована земельна ділянка для сміттєпереробного заводу. Самотужки місту такий проєкт не реалізувати, тому ведеться пошук інвестора.

Ми навіть в умовах війни маємо зберігати стабільність в громаді, підвищувати свої стандарти до європейських. А партнери мають хороший досвід у плані поводження з відходами, у них процес їх сортування гарно налагоджений. Сподіваємось, на дружню підтримку: хто стукає, тому відчиняють

– наголошує Ігор Чайка

Івона та Олександр запевнили, що питання беруть в роботу. Після повернення додому інформацією поділяться з мером Саарбрюкена Уве Кондрадтом. Разом порадяться, чим можуть бути корисними.

Ще одна локація, де побували гості – будинок, який нещодавно відкрив двері для переселенців. Саме у його дворі тепер встановили лавку, яку нам люб’язно презентували партнери.

Влітку виповниться лише рік офіційної співпраці між Ковелем і Саарбрюкеном. Цей час був наповнений спільними справами та проєктами. Результати говорять самі за себе.

Спасибі за дружбу, за те, що ви з Україною!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. Вдумайтесь !!!!! Під час війни саме головне для чайки і всього підаркома це утилізація сміття та утеплення підаркома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X