Потужний генератор для водоканалу Ковель отримав з Німеччини

15.07.2022 11:10

Днями з Німеччини комунальному підприємству «Ковельводоканал» привезли генератор потужністю 320 кВт для резервного електропостачання. У разі екстрених ситуацій мешканці отримуватимуть безперебійні послуги з водопостачання. Його вартість – майже 20 тисяч євро.

Про те, що ковельське підприємство потребує такий агрегат, депутат міської ради німецького міста Саарбрюкен (столиця землі Саар, яка знаходиться неподалік Люксембурга) Івона Брюс дізналась від міського голови Ігоря Чайки, коли приїжджала в Україну місяць тому. Тож вона у пресі розповіла своїм землякам про Ковель й ініціювала збір коштів, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Допомагав у цьому колишній ковельчанин Олександр Буксманн, який уже майже 20 років є мешканцем землі Саар. У Німеччині його сини Олександр та Богдан створили спеціальний фонд для допомоги Україні. А він його роботу приїхав координувати в Ковелі. Понад 80 тонн вантажів ними доставлено за ці чотири місяці війни.

Олександр розповідає, що жителі Саарбрюкена досить швидко акумулювали необхідну суму. Підтримав ініціативу мер Уве Конрадт і показав приклад, перерахувавши найбільше грошей – 7 тисяч євро.

Міський голова Ігор Чайка подякував депутату міської ради Саарбрюкена Івоні Брюс та нашому земляку Олександру Буксманну за допомогу.

Спеціалісти водоканалу кажуть, що агрегат у відмінному технічному стані. Обладнання такої потужності у них на підприємстві досі не було. Воно знадобиться для того, щоб забезпечити живленням об’єкт при знеструмленні і не залишити місто без води. Величезне спасибі громаді Саарбрюкена, бургомістру. На мою думку, ми зробили перший крок до партнерства і більш тісної співпраці

– зауважив Ігор Чайка під час зустрічі

Разом – до Перемоги!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.