Окремим медикам з вересня обіцяють збільшити зарплату

21.06.2020 о 16:55 · 2 хв читання

19 червня на засіданні Уряду прийняли рішення про підвищення заробітної плати лікарям другої та третьої ланки з вересня цього року.

Про це під час брифінгу оголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, пише інформаційне агентство «УНІАН».

Чиновник уточнив, що з 1 липня буде запроваджено новий пакет фінансування лікарень. Усі заклади, що мають дефіцит, отримають додаткові кошти до минулорічного рівня.

Максим Степанов заявив, що суттєво збільшиться фінансування екстреної медичної допомоги на 1 мільярд 260 мільйонів гривень. Окремо зросте бюджет пакетів щодо програм лікування інфаркту та інсульту, оскільки 65% смертності українців спричинені саме цими захворюваннями.

Починаючи з 1 вересня буде збільшена заробітна плата медичним працівникам. Це стосується лікарів, медичних сестер та санітарок. Це збільшення буде стосуватися медичних працівників, які працюють на другій, третій ланці високоспеціалізованих лікарень. Тобто, мова йде про вторинну та третинну ланки наших медичних працівників. У лікарів заробітна плата збільшиться на 70 відсотків до їхньої тарифної ставки. В середньому це на 3,5 тисячі гривень. Так само на 50 відсотків від мінімальної заробітної плати збільшиться зарплата у середнього медичного персоналу та у молодшого — на 25 відсотків від мінімальної заробітної плати

– сказав Максим Степанов

Міністр додав, що підвищення заробітної плати стосуватиметься ще й інтернів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X