Стало відомо, скільки грошей отримає Ковель на вибори

18.09.2020 14:01

Низку питань, які вносяться на розгляд чергової сесії Ковельської міської ради, опрацювала постійна депутатська комісія з питань планування, бюджету і фінансів.

Про це інформує міськрада.

Обранців громади стосовно внесення змін до рішення міської ради від  19.12.2019 р. № 60/6 «Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік» поінформувала начальниця фінансового управління Валентина Романчук, яка повідомила, що з державного бюджету Ковель отримає кошти на організацію місцевих виборів – 2 мільйони 202 тисячі гривень.

Як відомо, з 1 вересня в Україні зросла мінімальна заробітна плата. Це у свою чергу передбачає збільшення зарплат педагогам. Місту спрямовано на ці потреби – 2 мільйони 543 тисячі гривень освітньої субвенції.

У Ковелі в рамках програми пільгового довгострокового кредитування молодих сімей було здано дві черги будинку на вулиці Володимира Кияна, 70-Б. Частині родин надали кредити з місцевого бюджету. Отож кошти, які вони повертають у казну міста, мають цільове призначення. Їх знову ж таки можна використати на кредити для молодіжного будівництва. 400 тисяч гривень буде надано ще одній сімї, яка також матиме й співфінансування з державного бюджету. 

На засідання комісії погодили внесення змін до низки місцевих програмах.

Проєкти рішень рекомендовані до затвердження на пленарному сесійному засіданні міської ради, яке відбудеться 24 вересня.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.