У Ковелі підпалили агітаційний намет кандидата в мери

16.10.2020 09:34

15 жовтня у Ковелі невідомі підпалили намет кандидата на посаду міського голови Олега Уніги («Слуга народу»). Біля намету знайшли пляшку із займистою речовиною.

Про цей випадок повідомляє Громадянська мережа ОПОРА з посиланням на офіційну сторінку кандидата у Фейсбуці, де розмістили відповідну інформацію.

У коментарі ОПОРІ кандидат на посаду Ковельського міського голови Олег Уніга повідомив, що інцидент трапився рано-вранці. Агітаційний намет із зображенням, іменем кандидата, а також гаслом «Зе! Місцеві. Слуга народу» напередодні стояв у районі «Черемушки», та на ніч його перенесли в двір одного із ОСББ на вулиці Мечникова.

Охоронець побачив, що хтось підпалив намет. Він почав горіти, але йшов дощ, та й сам брезент такий, що треба розгорітися, тому коли охоронець побачив, що почав горіти, його загасили піском. Потім вони нам подзвонили – ми приїхали і зафільмували

– розповів кандидат

На час підпалу у наметі нікого не було.

Окрім того, Олег Уніга повідомив, що на вулиці Володимира Кияна 5 днів тому вночі також прорізали та розмалювали аналогічний намет. Наразі його вже майже очистили від надписів.

Кандидат зауважив, що має намір звернутися до правоохоронців.

В поліцію ще поки не зверталися, але хочемо звернутися, тому що з першим ми думали, що це просто акт вандалізму, що намет комусь заважав, але це вже другий раз, цілеспрямований. Будемо звертатися, щоб прийняли якісь дії

– додав Олег Уніга

Згідно частини 2 статті 157 Кримінального кодексу України, перешкоджання вільному здійсненню виборцем, учасником референдуму свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, процесу референдуму, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень чи здійсненні своїх прав,  поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, – караєтьсяся обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.