У Ковелі підпалили агітаційний намет кандидата в мери

15 жовтня у Ковелі невідомі підпалили намет кандидата на посаду міського голови Олега Уніги («Слуга народу»). Біля намету знайшли пляшку із займистою речовиною.

Про цей випадок повідомляє Громадянська мережа ОПОРА з посиланням на офіційну сторінку кандидата у Фейсбуці, де розмістили відповідну інформацію.

У коментарі ОПОРІ кандидат на посаду Ковельського міського голови Олег Уніга повідомив, що інцидент трапився рано-вранці. Агітаційний намет із зображенням, іменем кандидата, а також гаслом «Зе! Місцеві. Слуга народу» напередодні стояв у районі «Черемушки», та на ніч його перенесли в двір одного із ОСББ на вулиці Мечникова.

Охоронець побачив, що хтось підпалив намет. Він почав горіти, але йшов дощ, та й сам брезент такий, що треба розгорітися, тому коли охоронець побачив, що почав горіти, його загасили піском. Потім вони нам подзвонили – ми приїхали і зафільмували

– розповів кандидат

На час підпалу у наметі нікого не було.

Окрім того, Олег Уніга повідомив, що на вулиці Володимира Кияна 5 днів тому вночі також прорізали та розмалювали аналогічний намет. Наразі його вже майже очистили від надписів.

Кандидат зауважив, що має намір звернутися до правоохоронців.

В поліцію ще поки не зверталися, але хочемо звернутися, тому що з першим ми думали, що це просто акт вандалізму, що намет комусь заважав, але це вже другий раз, цілеспрямований. Будемо звертатися, щоб прийняли якісь дії

– додав Олег Уніга

Згідно частини 2 статті 157 Кримінального кодексу України, перешкоджання вільному здійсненню виборцем, учасником референдуму свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, процесу референдуму, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень чи здійсненні своїх прав,  поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, – караєтьсяся обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.


Вам може бути цікаво

Мер Ковеля підписався, що не буде зловживати адмінресурсом

Голова міської ТВК поскаржилася у поліцію

Результати онлайн-голосування

Стали відомі кандидати у депутати Ковельської міськради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.