Олег Уніга не визнає результати виборів і буде судитися

27.10.2020 09:06
Олег Уніга

Кандидат на посаду голови Ковельської об’єднаної територіальної громади від партії «Слуга Народу» Олег Уніга написав у Фейсбуці, що не визнає попередні результати виборів

За його словами, зібравши дані та відповідну інформацію, він прийняв рішення боротися до кінця та захищати кожен голос довіри виборців.

Олег Уніга не визнає попередні результати виборів. Його команда буде оскаржувати кожне порушення, «адже у ковельчан забрали можливість на законне волевиявлення».

Він вказує, що після 4 ранку з виборчими дільницями зник телефонний зв’язок.

До 04:00 26 жовтня 2020 орієнтовно 54% протоколів були опрацьовано і я лідирував. Однак, після 4:00 зв’язок з 9 дільницями раптово зник. Наші члени комісії на зв’язок чомусь не виходили. Тривала і дивна перерва вплинула на попередні неофіційні дані, які ми не можемо ні спростувати, ні підтвердити! Чому так вийшло? У мене немає зрозумілих і доступних для вас пояснень!

– пише Олег Уніга

Публікації за темою: Ігор Чайка з мінімальним відривом перемагає на виборах мера Ковеля

Як він стверджує, було багато пошкоджених бюлетенів за кандидата від «Слуги Народу».

З’ясувалося, що є підозріло багато пошкоджених бюлетнів, де голоси були віддані за мене. У деяких дільницях, зокрема у селах Гішин, Ружин та інших, де невелика кількість виборців, голоси не могли підраховувати до ранку, при тому, що в багатьох ковельських дільницях за годину справлялися з математичною операцією, маючи тисячі бюлетнів! Якщо у мене та нашого штабу не буде жодних сумнівів – лише тоді ми беззаперечно визнаємо результати виборів на посаду Ковельського міського голови!

– йдеться у дописі

Публікації за темою:

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.