Олег Самчук здійснив успішні трансплантації у Львові

04.07.2020 о 16:36 · 2 хв читання

Ковельчанин Олег Самчук пересадив пацієнтам серце та дві нирки.

Про це йдеться на його сторінці у Фейсбуці.

Донором став 58-річний львів’янин, який отримав несумісні з життям травми через падіння з висоти. Після невдалих спроб врятувати пацієнта спеціалісти Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги констатували у чоловіка смерть мозку, що є прямим показом до трансплантації. Його мати і сестра дали згоду на забір органів, аби дати можливість жити іншим людям.

Серце пересадили 57-річному жителю Коростеня, якого п’ять років тому вразив інфаркт. Його власне серце втратило пружність і вже не могло качати кров. Іншого варіанту чоловік не мав.

Здоровий орган йому пересадили лікарі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги спільно з командою Інституту серця на чолі з Борисом Тодуровим, який вкотре за лічені години дістався лікарні.

Нирки отримали інші чоловіки – один з Києва, а другий із Тернопільщини.

Операції розпочалися 4 липня після опівночі і тривали до восьмої ранку.

Я безмежно вдячний усім, завдяки кому відбулися ці історичні для Львова операції: співробітникам Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, які на ногах уже третю добу, команді Інституту серця, яка готова кидати всі справи і їхати за сотні кілометрів, аби врятувати людині життя, іншим нашим колегам і однодумцям. Та особлива подяка – рідним загиблого чоловіка. Ваше непросте рішення стало порятунком для одразу трьох людей і, повірте, кожен із них перед операцією дякував вам і дякуватиме усе життя!

– написав Олег Самчук
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X