Перемога у війні з росією неможлива без надійного тилу, волонтерів

04.04.2022 о 08:06 · 2 хв читання

Кожен день наближає нас до Перемоги. Кожен на своєму місці робить те, що може. Про великодушність, безкорисливість, самовіддачу українців можна складати легенди. Теплих слів вдячності заслуговують ті, хто за кермом.

Постійно з-за кордону в Україну прямують вантажі з усім найнеобхіднішим. Їх доставляють і наші ковельчани. Вони без жодних роздумів зголошуються на поїздку, не запитуючи про оплату, чи пальне. По кілька годин, а часто і днів проводять в дорозі, на кордоні. А повернувшись у Ковель, телефонують і пропонують свою поміч, – повідомляє Ковельська міська рада.

Влада висловлює вдячність Василю Гірину та Андрію Абрамчуку, які неодноразово привозили вантажі від наших польських партнерів. Волонтери уже познайомились та подружились з працівниками міської ради Ленчни, куди їздять найчастіше. Часто їх маршрути пролягають до Любліна та Хелма.

Це надзвичайно важлива робота, адже щодня у наші центри надання гуманітарної допомоги приходить все більше сімей, які змушені були залишити свої домівки. І сьогодні їм дуже необхідна підтримка, про яку подбало наше місто. Родини отримують продукти, засоби гігієни, одяг. І щоб забезпечити цим людей, працює злагоджена команда. Кожен виконує свою частину роботи. І наші водії – це невід’ємна ланка у цьому ланцюжку.

Велике спасибі усім. В єдності наша сила!

– йдеться у дописі

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X