Польське місто-партнер Ленчна продовжує допомагати Ковелю

18.05.2022 11:12

Днями із Польщі надійшов черговий вантаж. Наші друзі передали дизельний генератор вартістю 7 тисяч 200 злотих. За рішенням бурмістра міста Ленчна Лєшека Влодарскі та депутатів міської ради кошти були виділені з місцевого бюджету.

Крім того, працівники міської адміністрації підтримали ідею своєї колеги Анни Ірли щодо збору коштів. До цієї доброчинної ініціативи долучились кооператив житлового комплексу імені Стефана Баторія, Асоціація польських суддів IUSTITIA в Любліні, – повідомляє Ковельська міська рада.

Їм вдалось акумулювати майже сім тисяч злотих. За них вони придбали 1700 кілограмів різноманітних продуктів та інші корисні речі.

Сама Анна, яка неодноразово приїжджала у Ковель, і брала участь у реалізації спільних проєктів наших міст, написала:

Дуже радує, що можемо допомогти нашим друзям. Маємо надію – зло, яке зараз твориться в Україні, завершиться. Зичимо того вам і собі

Ковельський міський голова Ігор Чайка від усієї душі дякує бурмістру Ленчни, міській раді, працівникам муніципалітету за допомогу.

Усі дні війни Ленчна завжди з нами на зв’язку. Наші друзі відгукуються на кожне прохання. Вони знаходять правильні слова, аби додати нам оптимізму і завжди наголошують, що дуже вірять в Україну. Ця підтримка робить нас сильнішими

– зазначає Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.