Переселенці отримали у Ковелі допомогу від благодійного фонду

17.09.2022 10:23

Учора, 16 вересня, Ковель відвідали представники благодійного фонду «Благодійна організація «Stabilization Support Services».

Вони за підтримки благодійної організації CARE внутрішньо переміщеним громадянам надають гуманітарну допомогу харчовими, гігієнічними наборами. Загалом сьогодні їх у нашому місті отримали понад 500 сімей, – повідомляє Ковельська міська рада.

Представники фонду дякують міській владі за допомогу в організації доброчинної акції.

Секретар міської ради Оксана Багнова, яка координувала цю роботу, каже, що особливу увагу приділили тим людям, які приїхали у наше місто в останні місяці та пільговим категоріям ВПО.

Благодійний фонд «Благодійна організація «Stabilization Support Services» займається підтримкою мирного населення. Його команда ініціювала збір коштів на допомогу людям, постраждалим внаслідок війни.

Фонд — це майже 100 відданих справі людей в усіх областях України, які мають досвід координації гуманітарних операцій з 2015-ого року, зокрема, й в інших країнах. Партнери організації— десятки міжнародних організацій та волонтерів.

До 24-того лютого займалися просуванням прав переселенців і ветеранів. Зараз весь час, досвід і сили спрямовують на закупівлю, доставку і поширення, зокрема, в найбільш гарячих точках, харчів, одягу, гігієнічних товарів і всього необхідного.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

    1. Хочеться деяким покидькам продовжити фейкодемію як мінімум до кінця століття. Хочеться, аж пищать! А піпл не хаває. Пєчалька…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.