Переселенка покинула у селі на Ковельщині свого дворічного сина

14.05.2023 о 15:43 · 2 хв читання
Фото: «Конкурент TV»

Переселенка з Дніпропетровщини знайшла на Ковельщині прихисток, але потім покинула тут свого 2-річного сина і втекла. На щастя, малюкові уже знайшли нову родину.

Про це сьогодні повідомляє «Інсайдер Медіа» з посиланням на телеканал «Конкурент TV».

Зараз дворічний Давидик з посмішкою грається м’ячем та оточений люблячими людьми. Хоча зовсім нещодавно все було інакше.

Як пригадує староста Новомосирського старостинського округу Наталія Гоголюк, ще у квітні 2022 року на Волинь приїхала переселенка з Дніпропетровщини Світлана з маленьким синочком на руках. Хлопчику був усього рік і 5 місяців. Певний час жінка і малюк проживали у Новому Мосирі. Але одного дня все змінилося: зранку 20 серпня староста виявила в будинку залишеного напризволяще малюка, у візочку – свідоцтво про народження та ідентифікаційний код.

Мама так і не з’явилася зовсім, не поцікавилася своєю дитинкою. Тоді у громаді зрозуміли: маленького Давида потрібно рятувати. Тож взялись шукати родину, яка б зголосилася взяти малюка у сім’ю. З великою радістю відгукнулась пані Тетяна з Голоб. Жінка – сама матір трьох дітей: старшому хлопчику – 19 років, донечці – 6 років і найменшому, якого за збігом долі теж звати Давид, – 4 рочки

– розповіла Наталія Гоголюк

Зі слів Тетяни Шумилко, вона давно мріяла стати прийомною матір’ю. Щемливий момент, коли вона вперше побачила маленького Давидика, жінка запам’ятає назавжди.

Хлопчик щасливо живе у новій родині вже півроку. З братиками та сестрою прекрасно ладнає. А пані Тетяну називає «мамою».

Тим часом біологічна мати Давида так жодного разу і не з’явилась.

Її було в Ковелі знайдено, що вона вкрала телефон. Її вже на сьогодні позбавили батьківських прав на дитинку. Тепер ми не знаємо, де вона перебуває

– зазначила староста Новомосирського старостинського округу

Тож тепер Давидик живе, розвивається та по-справжньому насолоджується життям у новій родині, де його щиро люблять, цінують і де про нього дбають.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X