Перевізника викрили на ввезенні понад 9 тонн товарів під виглядом гуманітарної допомоги

06.05.2022 12:43

Волинські митники у межах своєї компетенції допомагають правоохоронним органам контролювати використання гуманітарної допомоги, що надходить у нашу державу з усіх куточків світу.

Цього разу у поле пильної уваги фахівців управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил попав волинський перевізник. У березні та квітні чоловік регулярно ввозив через «Ягодин» та декларував гуманітарною допомогою товари широкого вжитку. Так власним бусиком він здійснив загалом 10 рейсів, під час яких ввіз понад 9 тонн вантажу. Вага та склад товару кожного разу варіювалися, проте незмінно у деклараціях перевізник вказував на один з органів місцевого самоврядування Волині як отримувача цієї допомоги, – повідомляє сьогодні пресслужба Волинської митниці.

Втім, у відповідь на запит Волинської митниці посадова особа місцевої ради не підтвердила цієї інформації: погоджень на отримання допомоги цьому чоловікові не видавали, гуманітарні вантажі до органу місцевого самоврядування ним не передавалися.

Матеріали здійсненої митниками перевірки стали підставою для повідомлення про протиправне діяння, що попередньо кваліфіковане за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Воно скероване до слідчих Національної поліції, покликаних притягнути правопорушника до відповідальності.

Фото пресслужби Волинської митниці

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.