Підприємство голови комісії міської ради занизило податки на понад 272 тис. грн

22.12.2022 15:02
На фото – Павло Семенюк

За фінансові оборудки суд притягнув до адміністративної відповідальності директорку ТОВ «Притані», ковельчанку Ірину Скрамтаєву.

Справу надійшла до Ковельського міськрайонного суду від Головного управління Державної податкової служби у Волинській області.

Керівниця підприємства вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.

Директором ТОВ «Притані», як посадовою особою, при декларуванні за квітень 2022 року від’ємного значення з податку на додану вартість, у тому числі заявленого до відшкодування з бюджету, занижено податкове зобов’язання з податку на додану вартість до сплати на суму 272 659,00 грн, завищено суму ПДВ, яка підлягає бюджетному відшкодуванню на загальну суму 145 3385,00 грн, відмовлено в отриманні задекларованої суми бюджетного відшкодування ПДВ на рахунок платника у банку за квітень 2022 року в розмірі 50 000,00 грн, та завищено від’ємне значення з ПДВ, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного періоду, на суму 35 563,00 грн

– йдеться у постанові суду

В судове засідання по розгляду даної справи Ірина Скрамтаєва не з’явилась, будучи належним чином повідомленою про дату, час та місце її розгляду, суд про причини неявки не повідомила. Втім, провина посадовиці в повному обсязі доводиться зібраними доказами.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук постановив накласти адміністративне стягнення на директору у виді мінімального штрафу – в розмірі 5-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 85 гривень.

Згідно даних сервісу Опендатабот, основний вид діяльності ТОВ «Притані» – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Засновником та бенефіціаром товариства є Павло Семенюк – депутат Ковельської міської ради від Аграрної партії, голова постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин.

Поділитися:

Коментарі

  1. Як в одній пісня- я цув, за це дадуть десятку, то дайте 8 щоб дали лиш 2. У нас чудова судова система. На осіб(типу памідорохи) які приносять державі мільйонні збитки, накладають штраф у 85 гривень. Самі збитки при цьому не відшкодовуються. То де держава буде мати гроші.

  2. Ахаах ви що йоб.уті тут за працівника неоформленого від 100 тисяч, дайте штрафу 5 лямів ндсніку і все

  3. Халугі хто вкрав нашу штучну ялинку? Прикрасили знову цю кульгаву якись ппц, бабки де? Ялинка де? Що рік постояла і загнали?

  4. Штучну йолку взяли в минулому році в оренду, а гроші на придбання списали. Оренда закінчилась. Ні йолки, ні грошей…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *