Підприємству-банкруту з Ковеля дозволили встановити межі землі

20.04.2021 17:57
ПАТ «Ковельмолоко»

Перший заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Сергій Мовенко підписав розпорядження, яке стосується ПАТ «Ковельмолоко».

Як відомо, постановою Господарського суду Волинської області від 9 жовтня 2019 року ПАТ «Ковельмолоко» визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру. Ухвалою цього ж суду від 16 січня 2020 року задоволено заяву ліквідатора Олега Босака про скасування обтяжень, арештів та заборон, накладених на майно та активи банкрута.

До речі, дане товариство має державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований у Книзі записів державних актів на право постійного користування землею від 3 січня 1995 року.

У розпорядженні першого заступника голови ОДА Сергія Мовенка за № 160 від 01 квітня 2021 року говориться:

Надати ПАТ «Ковельмолоко» дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у натурі (на місцевості) державної форми власності із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення загальною площею 2,66 га (у тому числі: площею 0,36 га, 1,22 га, 0,36 га, 0,36 га та 0,36 га) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованих за межами населених пунктів на території Дубівської територіальної громади Ковельського району Волинської області

Згідно документа, документацію із землеустрою товариство-банкрут має розробити та подати на затвердження голові обласної державної адміністрації Юрію Погуляйку.

ПАТ «Ковельмолоко» пов’язане з групою «Континіум», один зі співвласників якої є ковельський нардеп Степан Івахів.

Як повідомляло видання «Finbalance», банкрутства ПАТ «Ковельмолоко» та ПрАТ «Галичина» – не єдині в історії молочного бізнесу групи «Континіум».

Публікація за темою: «Континіум» Івахіва відбився від боргів перед держбанком на 1,2 млрд грн

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.