Поцікавився, чи б’ють дітей і сам отримав стусанів

02.03.2021 19:12
Фото: Волинські Новини

До мене, як до депутата Ковельської міської ради VII скликання, люди продовжують звертатися за допомогою, підтримкою, порадами навіть після минулорічних місцевих виборів, хоч я і не балотувався до органу влади.

Ковельчани повідомили мені про те, що у лютому цього року в комунальній установі «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» під час проведення гігієнічних процедур дитина опарилася на окропі. Як таке могло статися в дитячому закладі, де є вихователі?

Поінформовані джерела розповіли, що малолітня дитина справила свої природні потреби в штани. Працівниця центру Світлана Романчук замість того, щоб їй хоч якось допомоги, завдала тілесних ушкоджень. Дитина отримала опіки, а сам факт у центрі приховали. Мені надали фотознімок тілесних ушкоджень вихованки центру, 2015 року народження.

Я вже тривалий час отримую різні сигнали щодо неправомірного ставлення Світлани Романчук щодо малолітніх сиріт та дітей, які опинилися без батьківської опіки.

20 лютого 2021 року я мав необережність зателефонувати до Світлани Романчук і запитати, чи відповідає дійсності інформація про нещодавні опіки дитині і про систематичне насильство над дітьми? Є багато запитань, на яких нема відповідей, але це дуже важливо, оскільки стосується захисту прав та інтересів дітей, які тимчасово опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Наступного дня, 21 лютого, в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в місті Ковелі чоловік, схожий на тренера місцевого футбольного клубу Віктора Романчука, висловив мені претензії, мовляв, яке я маю право дзвонити до його дружини і задавати питання. Відразу я почав записувати відео цього дійства на свій телефон. Раптом у кадрі з’являється особа, схожа на Світлану Романчук, яка починає виривати з моїх рук телефон. На цьому запис переривається…

На своїй сторінці у Фейсбуці я повідомив:

21.02.2021 групою осіб здійснено цинічний напад на мене в центрі міста Ковеля серед білого дня! Побили мене привселюдно, завдали тілесних ушкоджень, пошкодили телефон, погрожували, залякували!

Не зовсім зрозуміло, чому така неадекватна реакція працівниці Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей на елементарні питання про стан захисту і дотримання прав дітей?

Після нападу в парку я змушений був звернутися за медичною допомогою в травматологічний пункт центральної районної лікарні Ковельського МТМО. Також про напад мною подано відповідну заяву до Ковельського районного управління поліції.

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Недодепутат, недожурналіст, недолюдина. Старий маразматік лазить по місту, людям проходу недає.

  2. Ти чмо замість того щоб лазити без діла, пішов би тим дітям дупи помив. Ах да, я забув, воно ж депутат, тільки злий, напевно учаска недали.

  3. Йшов випадково в парку…. Як в класика–случайность-недумаю. Відслідковувати напевно три дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.