Поліцейські офіцери розпочинають роботу у ще трьох громадах Ковельського району

10.04.2024 о 17:20 · 2 хв читання

Сьогодні, 10 квітня, начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко спільно з начальником ОВА Юрієм Погуляйком вручили ключі від новеньких службових автомобілів, придбаних на кошти органів місцевого самоврядування, новоспеченим поліцейським офіцерам Заболотівської, Сереховичівської та Турійської громад Ковельського району, а також дев’яти громад інших районів Волині.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Волинської області.

Транспортні засоби сприятимуть ще ефективнішому та швидшому реагуванню на звернення та виклики громадян. Завдяки цим сучасним автівкам поліцейські зможуть добиратися навіть у найбільш віддалені та важкодоступні населені пункти, аби не оминути увагою жодного мешканця своєї громади.

Згідно з меморандумом про співпрацю між поліцією та громадами, транспортні засоби та приміщення для роботи правоохоронця зобов’язувалися забезпечити органи місцевого самоврядування, ці умови громади виконали. Поліція своєю чергою – провела відбір й навчання правоохоронця, надала необхідні спецзасоби, та забезпечує заробітною платою.

Як зауважив Юрій Крошко, спочатку проєкт у багатьох викликав багато запитань та сумнівів, однак нині, після декількох років роботи, усі побачили його ефективність, а все більше громад області прагнуть, аби шерифи працювали й в них. 

З сьогоднішнього дня у Волинській області працюватиме 61 поліцейський офіцер у 44 громадах області. Усі вони забезпечені службовими автомобілями, придбаними за кошти державного та місцевих бюджетів, та усім необхідним для виконання обов’язків. Також віднині на Волині функціонуватиме 49 поліцейських станцій. За підтримку у реалізації цього проєкту хочу подякувати голові ОВА Юрію Погуляйку та головам громад, які розуміють важливість цієї роботи, що це рух в майбутнє. Вкотре наголошую, ті кошти, які громада витратила на придбання авто та облаштування приміщення, – це, в першу чергу, інвестиція у безпеку громади і кожного її мешканця

– зазначив Юрій Крошко

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко констатував, що швидке реагування на небезпечні події, кримінальні правопорушення – це першочергове завдання поліції, а поліцейські офіцери, які служитимуть та житимуть на територіях своїх громад, будучи забезпечені сучасними автомобілями, зможуть ефективніше обслуговувати кожне звернення й надавати кваліфіковану допомогу волинянам.

За словами Юрія Крошка, поліція спільно з органами місцевого самоврядування працює над тим, щоб поліцейські офіцери були у кожній громаді області. Наразі оголошено 19 конкурсний відбір на посади ПОГів у ще чотирьох громадах Волині.

Фото сектора комунікації поліції Волинської області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Них і так предостатньо. Роботи в них нуль цілих нуль десятих.
    Для допомоги тцк- ашнікам)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X