Поліція провела обшук у центрі національно-патріотичного виховання «Волинська Січ»

30.12.2021 14:00
Фото: 12 канал

Учора, 29 грудня, працівники Ковельського районного управління поліції провели обшук у центрі національно-патріотичного виховання «Волинська Січ», який розташований на території Ковельської територіальної громади, біля села Городилець.

Про це «Ковель media» повідомив депутат Волинської обласної ради від «Європейської солідарності», Ковельський міський голова у 2006-2010 роках Сергій Кошарук.

За його словами, правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, яка належить центру.

Будемо розбиратися, за чиєю ініціативою «під ялинку» проводяться обшуки та вилучаються особисті речі…

Тримаймо стрій! Будьмо готові до відстоювання нашого права на Гідність!

– заявив Сергій Кошарук

Як відомо, центр національно-патріотичного виховання «Волинська Січ» очолює депутат Ковельської міської ради від «Європейської солідарності», директор школи №2, голова молодіжного фонду «Наше майбутнє», учасник бойових дій, доброволець Сергій Дружинович.

Сергій Дружинович / Фото з Фейсбуку

Також відомо, що під час обшуку поліція залучила осіб в якості понятих, які під час громадських слухань виступали з критикою центру.

Публікація за темою: Розробили план території центру «Волинська Січ», що неподалік Ковеля

Нагадаємо, на громадських слуханнях у Ковельському місьвиконкомі, які відбулися у грудні цього року, виникла гаряча дискусія в частині надання центру «Волинська Січ» земельної ділянки та її  подальшого використання.

Голова молодіжного фонду «Наше майбутнє» Сергій Дружинович, який ініціював розроблення документації, а також головна архітекторка міста Людмила Мурай та начальник відділу земельних ресурсів міськвиконкому Вадим Логвінов надали відповіді на усі запитання присутніх.

Роз’яснено, що у власності молодіжного фонду перебувають об’єкти нерухомого майна, які є на проєктній території. Ділянка формується з цільовим призначенням – землі рекреації, які згідно земельного кодексу у приватну власність не надаються. 

Решта територій, орієнтовно 20 га, планується також зарезервувати для розвитку рекреаційних територій. Нині там є об’єкти, які перебувають у державній власності, тому не можуть бути включені до проєкту містобудівної документації. 

Після обговорення та отриманих роз’яснень проєкт підтримано без зауважень. 

Сергій Дружинович після громадських слухань опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці емоційний допис:

Вибачте! Але все пережите мною важко описати. Не можу це в собі тримати. Дуже важко, ніколи не думав, що після всього зможу написати. Власне тепер я зрозумів, що живу у власних мріях. Коротко. В 15.00 відбулися громадські слухання щодо відведення земельної ділянки в с. Городильці під діяльність центру національно-патріотичного виховання «Волинська січ» (де ми з побратимами поспіль 7-ми років проводимо вишколи для дітей та молоді щодо патріотичного виховання). А ще попереду було більше – 20 років виховання молоді, яка власне і була на Майдані і досі захищає Україну від агресора. Хто в темі, той зрозуміє. І от сьогодні, я отримав оцінку всього життя.

Мені висунули масу безпідставних, незрозумілих звинувачень, купу притензій, які зовсім мене не стосуються. Я мріяв про справжній простір, де ми зможемо виховати майбутнє Нації, успішних, сильних та незламних Українців. Дуже шкода, що ніхто не бачить тієї праці, яку поспіль багатьох років Ми проводимо, адже Ми це робимо не для піару.

Для тих, хто хоче цьому завадити і пишу. Ми не зійдемо зі свого шляху і будемо до останього подиху все робити, щоб наша молодь жила в Українській Соборній Суверенній Державі. Наболіло!

Поділитися:

Коментарі

  1. Одним словом, не мішайте мені заробляти гроші, я не я і хата не моя, а те що громадскість має питання чи хоче щось контролювати, то у нас не демократія і всі ці процедури лишні.

  2. Хто зробив з теперішніх чи колишніх можновладців стільки для молоді як Сергій Дружинович? І якщо є якісь нюанси в документах на землю, то людині можна підказати і допомогти довести доладу, а не робити обшуки і вилучати техніку.

  3. В нас в місті повно нелегальних ігрових клубів, але там обшуків нема. Бо комусь вигідно щоб вони працювали. А здорова молодь патріотично налаштована нікому не потрібна. Так і живемо.

  4. Це все гандони які правлять державою підтримують війну на сході цілують Путіна в дупу. ганьба СБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.