Протести підприємців у Ковелі: локдауну не буде!

08.11.2020 11:11

Отже, чого ми досягли разом із підприємцями, які відстоювали своє право на працю з дотриманням усіх карантинних обмежень?

1). Державна комісія з питань ТЕБ та НС на своєму засіданні 6 листопада підтримала запропоновані Волинською ОДА обмеження для територій із “червоним” рівнем епідемічної небезпеки, які ми попередньо напрацювали спільно з ковельськими підприємцями та передали в область. Тобто, роботу суб’єктів господарювання у сферах громадського харчування, торговельного і побутового обслуговування дозволено, але з дотриманням суворих протиепідемічних вимог. Окрім цього, дозволено роботу закладів освіти.

2). Ковель і надалі залишається в «червоній» зоні, а тому серед заборон, що діятимуть на таких територіях (згідно п.15 постанови КМУ від 22 липня 2020-го року № 641) залишаються такі:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;
  • приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім «автокінотеатрів»);
  • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Ці протиепідемічні заходи в області затвердять рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбудеться у понеділок, 9 листопада 2020-го року.

Офіційно про це тут. Це наша спільна перемога. Дякую всім за небайдужість та підтримку!

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. ЗАКІНЧАТЬСЯ ВИБОРИ ПО УКРАЇНІ І БУДЕ ВСІМ І СКРІЗЬ ЛОКДАУН
    ДЕСЬ З 1,12
    ВЖЕ І ПРЕМ!ЄР ТАКЕ ГОВОРИТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.