Протести підприємців у Ковелі: локдауну не буде!

08.11.2020 11:11

Отже, чого ми досягли разом із підприємцями, які відстоювали своє право на працю з дотриманням усіх карантинних обмежень?

1). Державна комісія з питань ТЕБ та НС на своєму засіданні 6 листопада підтримала запропоновані Волинською ОДА обмеження для територій із “червоним” рівнем епідемічної небезпеки, які ми попередньо напрацювали спільно з ковельськими підприємцями та передали в область. Тобто, роботу суб’єктів господарювання у сферах громадського харчування, торговельного і побутового обслуговування дозволено, але з дотриманням суворих протиепідемічних вимог. Окрім цього, дозволено роботу закладів освіти.

2). Ковель і надалі залишається в «червоній» зоні, а тому серед заборон, що діятимуть на таких територіях (згідно п.15 постанови КМУ від 22 липня 2020-го року № 641) залишаються такі:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;
  • приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім «автокінотеатрів»);
  • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Ці протиепідемічні заходи в області затвердять рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбудеться у понеділок, 9 листопада 2020-го року.

Офіційно про це тут. Це наша спільна перемога. Дякую всім за небайдужість та підтримку!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. ЗАКІНЧАТЬСЯ ВИБОРИ ПО УКРАЇНІ І БУДЕ ВСІМ І СКРІЗЬ ЛОКДАУН
    ДЕСЬ З 1,12
    ВЖЕ І ПРЕМ!ЄР ТАКЕ ГОВОРИТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *