«Червоний» карантин у Ковелі: при зростанні захворюваності обмежувальні заходи послаблять

07.11.2020 19:30

Ну що, друзі, допоки не опубліковано протокольного рішення вчорашнього засідання Державної комісії ТЕБ та НС займімося прогнозами.

Як відомо, прогнозування невдячна справа, але рішення, що стосуватиметься Ковеля буде наступним.

Допис міністра Олега Немчінова у Telegram від 06 листопада 2020 року

Єдиним доконаним фактом є продовження в місті “червоного” карантинного режиму, так як за минулий тиждень (з 30 жовтня по 07 листопада) на Ковельщині зафіксовано Державною установою «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» зростання кількості виявлених хворих з коронавірусною хворобою на 231 особу. Кількість летальних випадків збільшилася на 4 померлих.

Втім, аналізуючи ймовірні варіанти розвитку подій, Державна комісія, “притиснута” акціями протесту переважно суб’єктів підприємницької діяльності з багатьох регіонів України, в тому числі з міст Ковеля, Володимира-Волинського та Нововолинська все ж запровадить по Ковелю з нуля годин 09 листопада послаблення обмежувальних заходів відносно діючих на сьогодні, залишивши під забороною:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;
  • приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім «авто кінотеатрів»);
  • приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання;
  • приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах в частині роботи закладів розважальної діяльності;
  • проведення будь-яких масових заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, як в приміщеннях так і на обмежених чи відкритих територіях (культурних, спортивних, релігійних, рекламних та інших).

Лишиться забороненим на території міста відвідування закладів освіти здобувачами освіти, КРІМ УЧНІВ (ВИХОВАНЦІВ) ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (1-4 КЛАСІВ), спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів ЗА УМОВИ ДОТРИМАННЯ В НИХ ВІДПОВІДНИХ САНІТАРНИХ І ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ОБОВ’ЯЗКОВОГО ЩОДЕННОГО КОНТРОЛЮ СТАНУ ЗДОРОВ’Я УЧНІВ (ВИХОВАНЦІВ).

Варто зауважити, що попри анонсоване послаблення обмежувальних заходів ситуація із поширенням COVID-19 в Україні побила новий “рекорд”: +10 746 нових випадків за минулу добу проти 8 312 добових випадки хвороби COVID-19 з минулого, п’ятниці 30 жовтня, засідання Державної ТЕБ та НС.

При цьому, на Волині за минулий тиждень кількість зареєстрованих нових випадків захворювання на COVID-19 зросла з 237 до 482 осіб на добу.

За інформацією Управління інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської облдержадміністрації “Відповідні протиепідемічні заходи в області затвердять рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбудеться у понеділок, 9 листопада 2020-го року“.

Що ж, дочекаємося офіційного оприлюднення актуального протоколу засідання Державної комісії ТЕБ та НС від 06 листопада 2020 року аби підтвердити написане вище.

А поки що залишимо риторичним питання: для чого повторно на рівні області “затверджувати” те, що й так впроваджено рішенням Держкомісії, сила дії якого поширюється на всю територію України і є обов’язковим до виконання без подібної імітації діяльності регіональною комісією?

Ковельські підприємці не згідні з карантинними обмеженнями

Думаю, також і місцева комісія в Ковелі не буде повторно наступати на традиційні “граблі” із впровадження уже впроваджених столицею заборон, накликаючи гнів своїх виборців…

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.