Підприємці поклали на сходи Ковельської міськради траурні квіти

06.11.2020 13:18

Сьогодні, 6 листопада, вранці на сходи перед Ковельською міською радою підприємці поклали квіти із чорними стрічками на знак протесту проти рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням мера Олега Кіндера посилити в Ковелі карантин.

Нагадаємо, згідно цього рішення, міська влада перевела на дистанційне навчання школи, закрила дитсадки, ресторани, кафе, перукарні, торгові центри та ринки.

Відео та фото покладання квітів до своєрідного підніжжя міської влади з’явилося у соціальних мережах.

Відомий у Ковелі учасник бойових дій в зоні проведення АТО Віталій П’ясецький у Фейсбуці теж оприлюднив таке відео.

Можливо не всі розуміють, що тут зараз відбувається. Це скажемо така інсталяція – не інсталяція від підприємців міста Ковеля, які вклали гроші в товар, тобто в квіти – товар, який швидко псується і реалізувати його немає змоги. Таких підприємців у Ковелі є тисячі, які вклали гроші в товар сезонний, який вони зараз продати не можуть. Це для декого може обернутися фінансовою ямою, з якої викарабкатися вже не можна буде. Тому для чиновників міської ради, які своїм рішення про заборону працювати підприємцям, просто багатьох людей поставили на межу виживання. Це для вас такі квіточки, як ви хороните наш бізнес, то от для вас такі натяки. Не погрози, а просто натяки.

Люди ще задають собі питання: чому такі привілеї чиновникам, що вони сьогодні, ну є така інформація, працюють тільки до дванадцятої години міська рада. Більшість людей, які зараз протестують і намагаються відстояти свої права, розцінюють це знову як плювок на їхню адресу, на їхні проблеми, на їхні вимоги

– сказав Віталій П’ясецький

Як вдалося з’ясувати журналістам «Ковель media», сьогодні о 13-й годині рятувальники мають провести спецобробку дезінфікуючими засобами приміщення Ковельської міської ради. Тому робочий день працівників мерії скоротили.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Оце вже показали свій”розум”.нет слов. вони не думали як почуваються люди,які взагалі не причетні до цього всього,і які працюють в цій установі.закрити все і хай сидять вдома.не думають ні про кого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.