Районна рада прийняла звернення до керівництва держави

15.01.2021 15:26

Сьогодні, 15 січня, на позачерговій сесії Ковельської районної ради депутати, будучи солідарні з громадянами України, прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів, в якому висловили рішучий протест проти зростання цін на природній газ та електроенергію, тарифів на водопостачання, водовідведення та підвищення тарифів за розподіл газу.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці депутат Ковельської райради від ВО «Свобода» Микола Сушик.

Сесія підтримала пропозицію депутата Івана Омельчука (ВО «Свобода») відмінити дію усіх постанов Кабінету Міністрів України та НКРЕКП, якими з 01.01.21 р. було підвищено тарифи на газ та його доставку, електроенергію, опалення та водопостачання, а також пропозицію депутата Юрія Мельника (ВО «Свобода»), ліквідувати повністю тариф на розподіл газу для населення, який не менше за підвищення цін на газ, обурює всіх жителів України.

Окрім цього, Рада вимагає компенсувати передбачити виділення достатнього розміру коштів для покриття потреби у пільгах та субсидіях соціально не захищених верств населення, а також здійснити перевірку законності збільшення вартості енергоносіїв, запроваджених постановами Кабінету Міністрів України та НКРЕКП та притягнути до відповідальності винних.

Єдина фракція, яка в повному складі прибула на сесію – це фракція ВО «Свобода». Ні новітньому геноциду українців!

– йдеться у дописі

Фото зі сторінки Миколи Сушика у Фейсбуці

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.