Рейдова бригада мерії за 4 місяці виявила 41 нелегального працівника

05.05.2023 о 09:52 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

В умовах воєнного стану незадекларована праця і неформальна економіка наносять невиправданої шкоди країні.

Про це каже завідувачка сектору з питань праці управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради Ліліана Герасимчук.

За її словами, у Ковельській громаді продовжує працювати міська робоча група з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на підприємствах, установах, господарствах усіх форм власності та серед фізичних осіб – підприємців щодо дотримання ними чинного законодавства про працю. Це стосується недопущення використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин, ухилення роботодавців від сплати податків, зборів та єдиного внеску при виплаті заробітної плати найманим працівникам.

Крім того, організовано роботу зі створення переліку тих суб’єктів господарювання, що не уклали трудові договори з найманими працівниками

– говорить Ліліана Герасимчук

Як стверджує посадовиця, упродовж чотирьох місяців цього року робоча група побувала у 158 суб’єктів господарювання.

Ліліана Герасимчук – в центрі

За виконанням трудових функцій зафіксовано 41 працівника, з якими трудові відносини роботодавцями не оформлені. Завдяки вжитим заходам легалізовано працю 25 громадян. П’ять – здійснили державну реєстрацію як фізичні особи – підприємці. Також до місцевого бюджету додатково надійшло коштів на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

Усіх роботодавців попереджено про ризики неоформлених трудових відносин та переваги легальної зайнятості.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Арифметика проста 4 шт (рейдова бригада) по 20000 грн (заробітня плата) 80000 грн в місяць за 4 місяці 320 000 грн. Користі принесли 200000 грн. Ефективність – 120000 грн. А не краще вигнати їх нафіг.

  2. А те що Чайка підар ганяв машини з-за кордону і отримував гроші за джинсу на 12 каналі нікого не цікавить? Чого досі не в тюрмі???

  3. перевірте рейдову бригаду, на доцільність утриння за державний кошт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X