Рейдова бригада провела профілактику з домашніми насильниками

22.06.2020 о 11:50 · 2 хв читання

У Ковельському районі працівники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели рейд по неблагополучних сім’ях.

Як повідомляє Ковельська районна рада, під час чергового виїзду мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, працівники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надали консультації жителям Білашівської, Зеленської та Любитівської сільських рад, які вчинили домашнє насильство та поспілкувалися з особами, які стали жертвами домашнього насильства, проінформували їх про відповідні органи та служби, де вони можуть отримати необхідну допомогу та розповіли про обмежувальний припис.

Для довідки: мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, яка діє при Ковельській РДА.

Основними завданнями мобільної бригади є:

  • надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам;
  • інформування постраждалих осіб щодо послуг, які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства та щодо надавачів таких послуг;
  • роз’яснення постраждалим особам їх прав, визначених законом;
  • проведення інформаційно-просвітницької діяльності щодо форм, проявів та наслідків насильства.

Мобільна бригада надає соціальні послуги шляхом проведення фахових консультацій за допомогою телефонного зв’язку; з виїздом до місця проживання (перебування) постраждалих осіб чи іншого вказаного ними місця.

Послуги мобільної бригади безкоштовні.

Телефон мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі: (033 52) 515 70.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X