Реконструкція мосту над залізницею коштуватиме близько 100 млн грн

19.05.2021 18:29

У Ковелі працюють фахівці, які будуть розробляти проєктно-кошторисну документацію з реконструкції шляхопроводу, що проходить над залізницею – з вулиці Незалежності на вулицю Ольжича, та визначають його технічний стан. Ці роботи є планові і кошти на них передбачені в міському бюджеті 2021 року.

Зі спеціалістами співпрацює перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев, – повідомляє Ковельська міська рада.

Посадовець каже:

Ми розуміємо, що цей міст — найстаріший у місті і він давно потребує оновлення. Тому плануємо упродовж наступних двох років здійснити його реконструкцію. За попередніми розрахунками вона буде коштувати близько 100 мільйонів гривень. Такі кошти не зможемо виділити з міської казни, тому ведеться робота щодо співфінансування з державного бюджету

На останньому засіданні виконкому прийнято рішення про встановлення на шляхопроводі обмежувачів руху транспортних засобів, габаритна висота яких більша 2,5 м.

Крім того, виконавець робіт – КП «Добробут» має встановити у відповідній кількості необхідні дорожні знаки, згідно п. 8.21 Правил дорожнього руху.

За дорученням першого заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Сергія Мовенка у Ковелі створюється комісія з обстеження технічного стану мостів та штучних споруд. На балансі КП «Добробут» перебувають 4 мости, які пролягають через річку Турію, а також шляхопровід з вул. Незалежності на вул. Ольжича через залізничні колії.

Фото: Ковельська міська рада

Поділитися:

Коментарі

  1. Обмеження 2.5 метра там постійно на в’їзді висіло поки не почали збивати обмежувачі по висоті кожен тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *