Саша Харьковський став радником голови Волинської ОДА

05.08.2021 16:33

Радником голови Волинської обласної державної адміністрації на громадських засадах з питань ветеранів та учасників АТО/ООС призначено ковельчанина Олександра Калюжного (він же – Саша Харьковський).

Посвідчення радника голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко вручив Олександру Калюжному у вівторок, 3 серпня, – повідомляє Волинська ОДА.

Нагадаємо, Саша Харьковський очолив Консультативну раду у справах ветеранів АТО/ООС, сімей загиблих (померлих) захисників України при Волинській обласній державній адміністрації. Зокрема консультативно-дорадчий орган створений відповідно до розпорядження голови ОДА Юрія Погуляйка від 25.05.2021 року № 294. Його основними завданнями є захист законних прав та інтересів ветеранів війни Волині, їх підтримка, реабілітація та надання необхідної допомоги.

Невдовзі після цього Саша Харьковський взяв участь у зустрічі голів консультаційних та координаційних рад в Офісі Президента України Володимира Зеленського, де підписали проміжний меморандум про співпрацю.

Джерело: сторінка Alexandr Harkovsky у Фейсбуці

Про очільника Громадського формування «БУГ» Сашу Харьковського неодноразово писали місцеві ЗМІ.

До речі, 3 грудня 2019 року, коли у Волинській ОДА представили нового голову Юрія Погуляйка, серед противників цього призначення був і Саша Харьковський, який з іншими активістами прийшов в обласну адміністрацію.

Та виберіть, поставте будь-кого. Поставте волинського. Того, хто приїде і поїде – нам він не потрібен. Хай буде наш місцевий. От він відпрацював і буде видно. Йому немає куди виїжджати. Він буде наш місцевий

– казав він
Джерело: 12 канал
Джерело: Волинь24
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.